`` Yanks in the UK – newsów ciąg dalszy | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Yanks in the UK – newsów ciąg dalszy

Booth i Brennan udali się do UK w sprawach służbowych – ona miała wygłosić kilka wykładów na OXfordzie, on w Scotland Yardzie. Szybko okazało się, że nawet w Londynie nie mogą uciec od pracy. Z Tamizy zostają wyłowione zwłoki amerykanki. Bones i Booth angażują się w śledztwo, współpracując ze Scotland Yardem i brytyjskim antropologiem. W czasie wizyty w Londynie Booth nie potrafi się zaadaptować i przyzwyczaić do brytyjskich zwyczajów. Dużo lepiej radzi sobie dr Brennan, która wiele podróżowała i bardzo szybko przejmuje brytyjskie słownictwo i zachowanie.

Czy Booth jest dobrym kierowcą?

Mogło by się wydawać, że świetnie sobie radzi za kierownicą, tymczasem w Londynie był sprawcą wypadku samochodowego. Dokładniej mówiąc – wjechał prosto w autobus. Oczywiście stało się to za sprawą Bones, która wyprowadziła go w równowagi w czasie jazdy. Czym zdołała tak zirytować Bootha? Poinformowała go, że może być zadowolony, ponieważ nie przespała się z Ianem Wexlerem (brytyjskim antropologiem). Widocznie Bootha nie uszczęśliwiła ta informacja tak, jak się tego spodziewała i wszystko zakończyło się kraksą.

W 4 serii kłótnie Bones i Bootha nabierają innego wymiaru. Nie kłócą się już tylko o to, które z nich lepiej prowadzi samochód. Podłożem wszystkiego jest to, co do siebie czują. Istnieje między nimi duże napięcie, nie potrafią sobie poradzić ze swoimi uczuciami. W Londynie  może dojść do sytuacji rokujących początek ich romansu. Producenci zapowiadają, że relacja między nimi stanie się o wiele bardziej intymna, niż do tej pory.

Premiera 4 sezonu już za 2 tygodnie, pozostaje nam czekać z niecierpliwością.
Jeśli ktoś zdecyduje się na całonocne czekanie – odcinki powinny się pojawić na naszej stronie już około 4 rano, w czwartek 4 września.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.