`` Zapraszamy na nowe forum! | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Zapraszamy na nowe forum!

Już od kilku dni na stronie funkcjonuje nowe forum, na które serdecznie zapraszamy wszystkich fanów “Bones”, zarówno tych, którzy już z niecierpliwością oczekują na 4 sezon, jak i tych, którzy oglądają “Kości” na Polsacie. Na forum można porozmawiać o swoich przypuszczeniach na temat serialu, powspominać ulubione sceny, podyskutować o bohaterach i postaciach, umieścić swoje opowiadania o “Bones” i prace graficzne.

>> FORUM <<

2 Responses to “Zapraszamy na nowe forum!”

 1. Myncenuby Says:

  Hello
  Nice site!

  G’night

 2. Geommurge Says:

  Hello.
  :)

  “The birth took place at the couple’s home (just outside Oslo),” says the palace, adding mother and baby were both well.
  Bye.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

 • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.