`` Nowe forum strony! | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Nowe forum strony!

W dniu dzisiejszym startuje nowe forum zintegrowane ze stroną. Na razie świeci pustkami, lecz mamy nadzieję, że dzięki aktywności osób odwiedzających stronę, ten stan szybko ulegnie zmianie. Na osoby, które w najbardziej aktywny sposób przyczynią się do rozwoju forum, czekają nagrody, m.in. rangi specjalne na forum oraz status przyjaciela strony. Wkrótce pojawią się liczne konkursy skierowane do forumowiczów i osób korzystających ze strony, które zagwarantują zwycięzcom tytuł “Króla laboratorium”. Tymczasem zapraszamy do aktywnego udziału w rozwijaniu forum i czekamy na wszelkie sugestie i uwagi, które pomogą nam usprawnić jego działalność.

Dla osób twórczych również nie zabraknie u nas miejsca – forum ma utworzone specjalne działy, w których możecie publikować własne opowiadania, oraz grafiki i filmiki przez Was stworzone. Oczywiście dla najlepszych nie zabraknie później miejsca na stronie.

Zachęcamy do rejestrowania się i wypowiadania na forum!

>> FORUM <<

5 Responses to “Nowe forum strony!”

 1. H Says:

  Dlaczego nie dochodzi do mnie klucz aktywacyjny z forum?? Próbuje już od wczoraj i nic…

 2. admin Says:

  Naprawione, aktywacja zrobiona :)

 3. H Says:

  dziękuje :)

 4. admin Says:

  To teraz czekam na posty 😛 😛

 5. Madziara Says:

  No właśnie mam podobny problem do mnie “klucz …” od 3 dni nie dochodzi???

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

 • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.