`` Szokujący spoiler z 4 serii! | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Szokujący spoiler z 4 serii!

[lang_en]Spoiler jest na tyle zaskakujący i istotny dla akcji serialu, że zdecydowaliśmy się go nie publikować na stronie głównej. Jeśli chcesz przeczytać, co się wydarzy, wystarczy kliknąć w “zobacz resztę wpisu”, a jeśli chcesz, by 4 seria była dla Ciebie niespodzianką, nie zamierzamy tego utrudniać.[/lang_en][lang_pl]This spoiler is so relevant, that you shoud read in on your own risk. So – of you want to do it, just click “read more”.[/lang_pl]

[lang_en]Dziecko Brennan i Bootha? Producent Bones oznajmił dzisiaj, że w 4 serii serialu doktor Brennan zadecyduje, że Seeley Booth powinien być ojcem jej dziecka. Z całą pewnością nie spodziewaliśmy się tego. Wszystko wskazuje na to, że 4 seria będzie obfitowała w niespodzianki. Ciekawe tylko, jak agent zareaguje, gdy pozna plany swojej partnerki. Seeley Booth jest już ojcem 4-letniego Parkera, a w Temperance Brenann obudził się instynkt macierzyński, gdy musiała zająć się malutkim Andym  w odcinku zatytułowanym “Baby in the Bough”. Jak poradziliby sobie, gdyby mieli wychowywać ich własne dziecko? Wkrótce z pewnością pojawi się więcej informacji na ten niezwykle ciekawy temat. Pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać, bo jak wiadomo, Fox nas nie rozpieszcza ilością informacji na temat nadchodzącej serii.[/lang_en][lang_pl]Bones producer said today that: ““Brennan decides that she wants Booth to be the father of her child!!”. This is the most interesting spoiler for 4 season ever ![lang_pl]

5 Responses to “Szokujący spoiler z 4 serii!”

 1. Minority8D Says:

  Yes, Yes, Yes!!!

 2. Justyna Says:

  OMG!!!! niespodziewałam się tego po brennan… Szok:)

 3. Brennan Says:

  pRZETŁUMACZY KTOŚ CZĘŚĆ ROZUMIEM ALE NIE WSZYSTKO

 4. Marzena Says:

  Świetnie! 😀 😀 😀

 5. Elfik11 Says:

  Ja już czwartą serię obejrzałam i nie mogę się doczekać następnego sezonu 😀

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

 • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.