`` Co z Angelą i Hodginsem w czwartym sezonie? | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Co z Angelą i Hodginsem w czwartym sezonie?

Angela- artystka, wolna dusza, która nie lubi żadnych ograniczeń i zawsze kieruje się sercem. Hodgins- spadkobierca ogromnej fortuny, inteligentny naukowiec i miłośnik teorii spiskowych. Na początku nikt nie przypuszczał, że tych dwoje będzie razem. Hodgins długo i cierpliwie zabiegał o Angelę, aż w końcu zdobył jej miłość. Potem wszystko potoczyło się jak w kalejdoskopie: wspólne zamieszkanie, zaręczyny i bajkowy ślub, niespodziewanie przerwany tuż przed złożeniem przysięgi przez przedstawiciela Departamentu Stanu, który oznajmił, że Angela ma już męża. To był ogromny szok nie tylko dla Hodginsa, ale też dla Angeli. Mgliście pamiętała gorącą imprezę na Fidżi, gdzie w stanie upojenia alkoholowego przeskoczyła przez miotłę z nieznajomym mężczyzną, co symbolizowało zaślubiny. Nie przypuszczała jednak, że ta zabawa ma jakiekolwiek znaczenie prawne. Jedynym wyjściem, by Angela i Hodgins mogli się pobrać, było unieważnienie małżeństwa lub rozwód. Prywatna detektyw odnalazła tajemniczego małżonka i okazało się, że Grayson Barasa kocha swoją żonę, wybudował dla niej dom i nie zgadza się na rozwód. A ponad to według słów detektyw jest najwspanialszym mężczyzną, jakiego kiedykolwiek widziała. Nie zrobiło to jednak wrażenia na Angeli, która była pewna, że Hodgins jest mężczyzną jej życia. Wydawało się, że nic nie jest w stanie zniszczyć tej miłości.

Jednak już kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że związek Angeli i Hodginsa zostanie wystawiony na ciężką próbę. W czwartym sezonie Grayson Barasa przyjedzie do Waszyngtonu i będzie walczył o swoją żonę. Wszyscy przekonają się, że zachwyty pani detektyw były uzasadnione. Będzie nie tylko niesamowicie przystojny i męski, ale też czuły, romantyczny i silny. Jednak niedawno gruchnęła nowa, zaskakująca wiadomość. Pojawi się też tajemnicza dziewczyna z przeszłości, Roxy, której wiele lat temu Angela złamała serce.  Michaela Conclin, aktorka wcielająca się w postać Angeli, powiedziała w wywiadzie:

” Widzowie będą zaskoczeni. Ex-dziewczyna Angeli bardzo namiesza w jej życiu. Możliwe, że połączy je romans”.

Jakby tego było mało, podczas Comic Con producenci zdradzili, że Cam zwiąże się z byłym chłopakiem Angeli. Pojawiły się  spekulacje, że będzie to Hodgins. Producenci zapytani wprost ani nie potwierdzili, ani nie zaprzeczyli. W pierwszej chwili wydaje się to nieprawdopodobne, ale gdyby się głębiej zastanowić, to dlaczego nie? Możliwe, że Hodgins zostanie porzucony przez Angelę i pocieszenie znajdzie w ramionach Cam.

Czwarty sezon zapowiada się naprawdę fascynująco. Nie zabraknie gorących emocji, trudnych decyzji i łez.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.