`` Tajemniczy czwarty sezon! | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Tajemniczy czwarty sezon!

Śmiało można powiedzieć, że czwarty sezon “Bones”, który już za niecały miesiąc ma swoją dwugodzinną premierę, jest najbardziej tajemniczą produkcją Fox-a. Podczas gdy inne seriale: “Prison Break”, “House M.D” czy “Fringe” są bardzo promowane, zarówno w telewizji, jak i w internecie, “Bones” pozostaje w ukryciu. Za wyjątkiem kilku trailerów, które niewiele zdradzają oraz kilku ogólnych spoilerów, nie wiemy nic. Jedyne zdjęcia z planu serialu zostały zrobione w Londynie, a ekipa przebywała tam zaledwie 12 dni. Czy to nie jest zastanawiające? Od kilku miesięcy serial jest kręcony w USA, często w miejscach publicznych, a żaden fan z aparatem lub komórką nie natknął się na ekipę? Dlaczego producenci i aktorzy tak ostrożnie wypowiadają się na temat czwartego sezonu? Dlaczego stacja nie promuje “Bones”, mimo iż jest on jednym z najmocniejszych punktów ramówki? Na te pytania próbuję sobie odpowiedzieć, przeglądając w internecie strony internetowe, na których aż roi się od spoilerów, zapowiedzi, newsów dotyczących innych seriali. Być może trzymają to w sekrecie, ponieważ w czwartym sezonie czekają nas duże niespodzianki? Być może zdarzy się coś, czego nikt się nie spodziewa? Pozostaje nam tylko czekać i mieć nadzieję, że pojawią się nowe zwiastuny lub przecieki, a wtedy na pewno jako pierwsi Wam o tym napiszemy!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.