`` Brennan i Booth | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Brennan i Booth

Relacje Brennan i Booth’a to dla wielu fanów najbardziej interesujący wątek serialu. Sam David Boreanaz, który wciela się w rolę Bootha, twierdzi, że dla niego to najważniejsza część historii. Producenci już podczas castingu zauważyli, że między Emily Deschanel a Davidem Boreanazem jest niesamowita i niepowtarzalna chemia. Z tego powodu został zmieniony scenariusz pierwszego sezonu, bowiem początkowo serial miał mieć tylko jedną główną bohaterkę: dr. Temperance Brennan, a jej partnerzy mieli się zmieniać. Postać Bootha została zaplanowana tylko na 13 pierwszych odcinków. Ale stwierdzono, że taka chemia nie może się zmarnować! Przez trzy sezony Brennan i Booth poznawali się i zbliżali do siebie. Tworzą znakomity duet w pracy, a w życiu są najlepszymi przyjaciółmi. No właśnie… Tylko przyjaciółmi? Łączy ich dużo, dużo więcej, niż przyjaźń, tylko oboje uparcie nie chcą się do tego przyznać, mimo że pierwszy pocałunek pod jemiołą mają już za sobą. Został on, co prawda, wymuszony przez Caroline, która chciała poczuć się figlarnie, ale Brenna i Booth zapomnieli całkowicie o jej obecności i dali się porwać fali namiętności. Fani na całym świecie oczekują, że w czwartym sezonie dojdzie do czegoś między Brennan i Boothem. Poniżej znajdują się wszystkie informacje na temat ich relacji, które udało nam się do tej pory zgromadzić:

– Hart Hanson powiedział, że Bones i Booth będą razem w łóżku NAGO!
– David Boreanaz zdradził, że w czwartym sezonie Brennan i Booth będą bliżej, ale nie za blisko. W innym wywiadzie stwierdził natomiast, że Booth będzie bardzo skupiony na Brennan. Kilka razy powtórzył też, że bardzo lubi grać namiętne sceny z Emily, co oznacza, że takie sceny będą!
– Krążą plotki, że w 6 odcinku ma dojść do gorącego pocałunku między bohaterami. Producenci nie potwierdzają, ale też nie zaprzeczają. A przed rozpoczęciem zdjęć do czwartego sezonu producenci obiecali, że Bones i Booth pocałują się “naprawdę”, a nie z przymusu.
– Hart Hanson w wywiadzie powiedział, że wszystko dąży do tego, aby Booth i Brennan mieli romans! Jednak producenci i scenarzyści mają zamiar odkładać to w czasie najdłużej, jak się da. Zdają sobie jednak sprawę, że w pewnym momencie widzowie będą mieli dość czekania i postarają się nie przekroczyć tej cienkiej linii. Jedną z metod zmniejszenia napięcia widzów jest pokazanie czegoś, co chcą zobaczyć, w formie snu lub marzenia.
– Pozostali bohaterowie serialu będą próbowali wyswatać Bootha i Bones.
– Brennan i Booth zostaną zmuszeni, by nadal chodzić na terapię partnerską do Sweetsa, który już dawno się domyślił, co ich łączy i w czwartej serii spróbuje popchnąć ich ku sobie.

Wszystko wskazuje na to, że przed nami kilka ekscytujących miesięcy, podczas których będziemy z napięciem obserwować naszą ulubioną parę-nieparę i czekać na romantyczne i namiętne chwile z nimi w roli głównej! Mam nadzieję, że się doczekamy.

3 Responses to “Brennan i Booth”

 1. ala-bala2 Says:

  cooo??? czemu jeszcze tak dlugo do nowego sezonu??
  jak tu wytrzymac z takimi spojlerami??

 2. Karolina Says:

  No niestety jeszcze trochę czekania, ale warto:) Prawda?

 3. Madziara Says:

  Wartoo…
  Tylko jak wytrzymać do września, a potem jeszcze co 7dni!
  Producenci dają nam nieźle po “kościach”:P

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

 • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.