`` Brennan jedną z najmądrzejszych postaci serialowych i filmowych! | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Brennan jedną z najmądrzejszych postaci serialowych i filmowych!

Portal internetowy EW.com ogłosił listę najmądrzejszych postaci serialowych i filmowych! Dr Temperance Brennan znalazła się na zaszczytnym 4 miejscu! EW.com tak uzasadniło swoją decyzję:
“Jest genialnym antropologiem sądowym i bestsellerową pisarką. Temperance Brennan, nazywana Bones, z pomocą “zezowatych z laboratorium” rozwiązuje jedne z najbardziej makabrycznych telewizyjnych morderstw. Co prawda ma problemy z rozumieniem sarkazmu i popkulturowych odniesień, ale po to ma agenta Bootha, który wszystko jej tłumaczy”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.