`` Nowe miejsce spotkań Bones i Booth’a | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Nowe miejsce spotkań Bones i Booth’a

Brennan i Booth wieczory spędzali w pobliskiej restauracji. Pili kawę, jedli frytki i kłócili się o ciasto owocowe. Czasami spotykali się tam z przyjaciólmi i odbywali sesje psychoterapeutyczne ze Sweetsem. Dowiedzieliśmy się, że w czwartym sezonie bohaterowie przeniosą się do innego miejsca. David Boreanaz wyjaśnił, że to dlatego, że chce pić szkocką whisky, a niestety tam jej nie serwują. My mamy nadzieję, że nowa knajpa będzie bardziej nastrojowa i czekamy na romantyczne kolacje naszej ulubionej pary-niepary.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.