`` Niepokorny David Boreanaz | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Niepokorny David Boreanaz

Wszyscy, którzy mieli możliwość uczestniczyć w panelu dyskusyjnym “Bones” podczas Comic Con, przekonali się, że David Boreanaz jest bardzo wyrazistą i niepokorną osobą. Mimo zasad panujących podczas festiwalu, na którym były także dzieci, przeklinał i opowiadał sprośne dowcipy, co wzbudzało salwy śmiechu na sali. Interesujące jest to, że Boreanaz mówi w liczbie pojedyńczej “ja” zarówno o samym sobie, jak o granej przez siebie postaci. To wzbudziło pewne wątpliwości. Czy kiedy stwierdził, że leci na Brennan, miał na myśli siebie czy Bootha? Tego się nie dowiemy. Nie wiadomo także, czy atak paniki w piętrowym autobusie, o którym bardzo barwnie opowiadał  Boreanaz, przeżył on sam czy Booth? O tym akurat przekonamy się już w 1 odcinku czwartego sezonu. Jakkolwiek by nie oceniać zachowania Davida, na pewno sprawił, że panel dyskusyjny “Bones” był niezapomniany.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.