`` Grabarz powraca! | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Grabarz powraca!

Wiele się mówiło o tym, że Grabarz, którego poznaliśmy w drugim sezonie, powróci. Producenci potwierdzają. Zagadka seryjnego mordercy, który porwał Brennan i Hodginsa, zostanie rozwiązana w czwartym sezonie. Nas zastanawia, czy Grabarz będzie chciał zemścić się na naszych bohaterach za to, że jako pierwsi przeszkodzili w realizacji jego misternego planu? Czy popełni następne błędy, które umożliwią złapanie go? Przekonamy się już wkrótce!

One Response to “Grabarz powraca!”

  1. Savajam Says:

    bosko, bo byłam bardzo ciekawa kto się kryję za tym psełdo

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.