`` The he in she – spoilery | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.The he in she – spoilery

  • W laboratorium, do czasu zatrudnienia nowego antropologa na miejsce Zacka, pomagają studenci Brennan.
  • W tym odcinku studentem, który pomaga Brennan jest Vincent Juaraz. Brennan nie jest zadowolona z jego obecności i odsyła go na do laboratorium pomimo tego, że Cam przyprowadziła go na miejsce zbrodni.
  • Cam także ma dość Vincenta – jego ordynarne żarty i niewyszukany język zaczynają przeszkadzać wszystkim wokół.
  • Ekipa w laboratorium odkrywa, że znalezione ciało należy do Patricii Ludmuller, 40 letniej kobiety.
    Dalsze śledztwo wyjawia, że Patricia urodziła się jako mężczyzna.
  • Booth i Brennan wciąż spotykają się ze Sweetsem na terapii.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.