`` Słów kilka od Davida | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Słów kilka od Davida

Jak najlepiej wzburzyć fanów Bones? Stwierdzenie jednej z gwiazd serialu, że nie chce romansu głownych bohaterów podziałało całkiem nieźle. Właśnie David Boreanaz rzucił coś takiego w ostatnim wywiadzie, więc Korbi Tv zdecydowała się wypytać go o jakieś wyjaśnienia.
“Uważam, że Booth i Brennan już są razem.” – powiedział Boreanaz. “Fani chcą ich zobaczyć razem. Ale ja mam na to własne zdanie. Nie mowię, że nie chcę ich jako pary. Myślę, że każdy chce właśnie czegoś takiego, pary, związku… czy coś w tym stylu. Ale samo to , jak rozwiązują kryminalne zagadki już się świetnie ogląda, tak samo jak to, jak splatają się ich osobiste losy. Jak na razie, powinni pozostać partnerami i przyjaciółmi. Zobaczymy co stanie się w finale i dokąd ich to zaprowadzi.”
Innymi słowy, David nie protestuje przeciwko romansowi Bootha i Brennan. Woli tylko by mieli na to odpowiednio dużo czasu. Mimo wszystko, mimo, że pozostają tylko partnerami, nie znaczy to, że nie będzie słodkich momentów rozgrzewających ich – i nasze – serca. David Boreanaz zdradził, że w nadchodzącym odcinku, gdy Booth wraz z Brennan wybiorą się na zjazd absolwentów jej szkoły, zobaczymy może ich wspólny taniec. Urocze, nieprawdaż?
Jednakże z zapowiedzi wynika, że do maja mogą nas czekać ciężkie przeprawy. “Finał przyniesie wielkie zmiany… dla każdego.” – ujawnia aktor. “Myślę, że to naprawdę dobry finał. W zeszłym tygodniu kręciliśmy ostatnią scenę, była poruszająca, bardzo ciężka do zagrania. Ale sądzę, że to wszystko będzie stanowić dobre wyzwanie dla wszystkich bohaterów i pozwoli im rozwinąć się w następnym sezonie.”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.