`` Wywiad z Michaelą Conlin | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Wywiad z Michaelą Conlin

Co możesz powiedzieć nam o roli Angeli w oczekiwanym, setnym odcinku?
MC: Cofamy się o 7 lat, rok przed akcją pilota serialu. Brennan i Angela były już wtedy przyjaciółkami, dowiem się dlaczego i w jaki sposób Brennan zdecydowała się wprowadzić ją do Instytutu. Angela wiele wtedy podróżowała, chciała wrócić do Paryża i między innymi dlatego przyjęła tę pracę.
Czy masz ulubiony sposród tych wszystkich stu odcinków?
MC: Uwielbiam odcinek świąteczny. Wiem, że wielu osobom się nie podobał, ale kręcenie tego odcinka, to był 13 odcinek 1 sezonu i to właśnie wtedy zaczęliśmy być naprawdę zgraną grupą. Kręciliśmy codziennie, byliśmy zamknięci w laboratorium, miałam na sobie strój elfa, to była świetna zabawa. Było cudnie i wtedy po raz pierwszy stwierdziłam, że robimy coś naprawdę wyjątkowego.
Czy jesteś zaskoczona jak bardzo popularny jest serial teraz, po pięciu latach?
MC: Tak. Jestem teraz o wiele bardziej rozpoznawalna niż na początku. To jest fantastyczne i niewiarygodne. Serial zdaje się żyć własnym życiem i wspaniale jest być jego cząstką.
Jak sądzisz, ile jeszcze może trwać ten serial? I czy jesteś gotowa uczestniczyć w nim do końca?
MC: Wcale nie czuję się, jakby minęło już pięć lat. Niedawno rozmawiałyśmy z Emily, że właśnie 5 lat temu w lutym kręciłyśmy pilota. Mam zamiar grać tak długo, ile będę czuła, że robimy świetny serial, a jak na razie tak właśnie jest.
Gdybyś mogła na chwilę wcielić się w scenarzystę, czego chciałabyś dla swojej postaci na najbliższe, powiedzmy, 100 odcinków?
MC: Świetne pytanie. Naprawdę chciałabym więcej jej rodzinnego życia, ojca, matki. Chciałabym, by Angela zrozumiała wreszcie kogo kocha i że może stworzyć poważny związek. Chciałabym zobaczyć kolejny rozdział z jej życia… sądzę, że byłby to wyjazd do jakiegoś dalekiego kraju.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.