`` Garść spoilerów | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Garść spoilerów

P: Czy fani Bootha i Brennan będą zadowoleni z nadchodzącego setnego odcinka?
O: Jednym słowem, tak. W ośmiu bardzo zagadkowych i dwuznacznych słowach, które pozostawiają wiele do własnej interpretacji (by nie zepsuć zabawy oglądania tego odcinka): Sprawy między nimi nabiorą bardzo “cielesnego” charakteru. Dosłownie.

P: Wiem, że 100. odcinek zabiera nas w przeszłość. Wiem, że zobaczymy jak Bones i Booth spotkali się pierwszy raz. Czego jeszcze nie wiem?
O: Będzie alkohol. Ktoś zostanie zwolniony. Ale tak naprawdę pytasz, co się stanie z Boothem i Brennan? Powiem jedno: tama pęka.

P: Jakiś spoiler o Bones?
O: Szczurze odchody będą kluczowe w odcinku 5×15. A coś mniej obrzydliwego? Coś naprawdę słodkiego przydarzy się naszemu dr Sweetsowi.

P: Czy podobał ci się odcinek 5×15?
O: Nie jest on tak ważny jak odcinek 100. ale ma parę miłych momentów, zarówno smutnych jak i szczęśliwych. Poza tym, słynna strona 187 z nowej książki Brennan będzie miała zdumiewający wpływ nie tylko na nią i Bootha, ale i na inną parę z Jeffersona.

P: Dzięki za wszelkie informacje o Bones. Możesz powiedzieć coś jeszcze o nadchodzącej sprawie Grabarza? Czy znowu ktoś zostanie zakopany żywcem?
O: Jedna z do tej pory nieodkrytych ofiar Grabarza zostanie wykopana. Ta sprawa zmieni się w pojedynek pomiędzy Brennan a Grabarką. Nie zdradzę szczegółów sprawy, ale powiem, że Grabarka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. – mówi Stephen Nathan

I dla fanów uroczego syna Bootha – zobaczymy Parkera w finale tego sezonu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.