`` Marisa Roffman o 100. odcinku | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Marisa Roffman o 100. odcinku

P: CO? Co jest na stronie 187? Powiedz nam. – bugaboo
To co jest na tej stronie nowej książki Brennan nie jest tak ważne, jak to, na kogo będzie ona miała wpływ.  Rzuci to nowe światło na dwie potencjalne pary. Myślę, że mogę powiedzieć, że jedną z par to zbliży do siebie a drugą nieco oddali.

P: OMG, widziałaś odcinek 100.? Wiesz, że będziemy cię teraz gnębić. To, jaki on będzie? Pozytywny dla B&B? – ChoeBe
Powiedziałabym, że to dobry krok dla serialu. Dla fanów Bootha i Brennan to może być różnie. Niektóre rzeczy możecie odczuć jak nóż wbity w serce, ale będą też takie na które czekaliście latami.

P: W rankingu stu najlepszych odcinków, gdzie plasuje się ten? – lysaleelee
Tworzenie listy najlepszych odcinków może być bardzo subiektywne, ale w mojej opinii, 100. odcinek jest jednym z najlepszych z dotychczasowych w serialu… choć są w nim pewne denerwujące problemy z ciągłością akcji. Ale nawet mimo tego to po prostu jeden z najważniejszych odcinków dla Bootha i Brennan, w kategoriach ich przeszłości i przyszłości.

P: Więc czy będzie się podobało fanom? Czy ich podzieli? Nie mogę się doczekać. – moviegirl11
Zakładam, że ten odcinek na pewno podzieli fanów. Niektórym nie spodoba się to, co się stanie, podczas gdy inni docenią i uszanują pracę scenarzystów. Sądzę, że wywoła to takie same emocje jak finał czwartego sezonu… co nie znaczy, że ci, którym nie podobał się finał, nie docenią także tego odcinka i vice versa.
Pozostawię to tak: dosłownie opadła mi szczęka w pewnym momencie, nie spodziewałam się, że to się stanie. Ale to dobry odcinek.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.