`` Ausiello o 100. odcinku | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Ausiello o 100. odcinku

Ausiello: właśnie zobaczyłem 100 odcinek Bones (trzy tygodnie przed oficjalną emisją) i chcę się tym z wami podzielić. Proszę o pytania.

P: Coś o Hodginsie i Angeli? Bardzo ładnie proszę. – Miri
Dowiesz się co Angela powiedziała Brennan o swoim związku z Hodginsem w 100 odcinku. Wskazówka: było gorąco.

P: Szukam jakichkolwiek wieści o jakiś postępach między Boothem i Brennan i potencjalnym romansie. -Mary
Powiem tak: po usłyszeniu ich opowieści o pierwszym spotkaniu, Sweets skłoni B&B do rozważenia swojej przyszłości.

P: Zawsze masz najlepsze spoilery. Myślę, że powinieneś dać nam coś naprawdę dobrego o Bones. – Maxine
Niektórzy mówią: “skoro już razem nie pracujemy, to możemy się ze sobą przespać” a inni odpowiadają “wezwę taksówkę”. Czy to wystarczy?

P: Jakiś spoiler o Bones dla przetrwania przerwy? – Ashley
100 odcinek powie wam coś więcej o problemie hazardowym Bootha.

P: Cokolwiek o Bones, proszę. – Sheri
Brennan walnie kogoś 2 razy i spoliczkuje raz. I mogę zapewnić że jednym z tych ludzi będzie Booth. Mogę też zapewnić, że będzie całowanie, ale nie powiem czy w przeszłości, teraźniejszości czy w obu.

P: Jak wielu fanów Bones, czekam z niecierpliwością na nadchodzący 100 odcinek i powrót Erica Millegana jako Zacka. Ale co z Jonathanem Adamsem, ich poprzednim szefem? Wziął trzymiesięczny urlop 4 sezony temu! Czy jeszcze kiedykolwiek będzie wspomniany? – Jenny
Dr. Daniel Goodman nie pojawi się w 100 odcinku, ale zobaczymy prokurator Caroline Julian pomagającą Boothowi i Brennan w aresztowaniu sędziego w ich pierwszej sprawie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.