`` Kości w Hiszpanii? | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Kości w Hiszpanii?

Gwiazda Kości, Emily Deschanel, ujawnia, że istnieje duże prawdopodobieństwo nagrywania części nowych odcinków Kości w Hiszpanii. Aktualnie zdjęcia do premierowego odcinka serialu, Yanks in the UK (który zostanie wyemitowany w środę 3 września), realizowane są w miastach Wielkiej Brytanii, m.in. w Londynie i Oxford, jednak o mały włos, a byłaby to Hiszpania – głównie z powodu stosunku dolara do funta brytyjskiego.

Emily Deschanel powiedziała: „Rozważaliśmy Hiszpanię jako jedną z możliwości, ponieważ nie byliśmy pewni, czy Londyn w ogóle wypali i czy będzie nas na to stać.Wyprawa do Londynu to pierwszy wyjazd ekipy Kości poza Waszyngton, i myślę, że nie ostatni. Mam nadzieję, że uda nam się odwiedzić także Hiszpanię. Kto wie, może jest już na liście miejsc, w których Brennan i Booth się pojawią.”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.