`` David Boreanaz mówi o seksualnym napięciu w Kościach | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.David Boreanaz mówi o seksualnym napięciu w Kościach

David Boreanaz stwierdził, że seksualne napięcie, które istnieje pomiędzy jego postacią i postacią graną przez Emily Deschanel, to jedna z najważniejszych rzeczy w serialu. Boreanaz, wcielający się w rolę agenta specjalnego Seeleya Bootha, który jest całkowitym przeciwieństwem dr Brennan, uważa, że związek, który istnieje pomiędzy tą dwójką, stanowi siłę napędową serialu i stał się jego kluczem do sukcesu.

„Jest olbrzymie napięcie seksualne! Myślę, że to naprawdę potrzebne… tam, gdzie jest konflikt, jest też związek. Chyba, że ktoś się kłóci bez przerwy. To jak małżeństwo.

Mamy to napięcie na uwadze w każdej scenie. Wydaje mi się że bez tego nasi bohaterowie by nie istnieli. Nie zawsze mogą dostać to, czego chcą. Dla mnie to, o czym mówiłem wcześniej oraz humor, razem tworzą cały serial.

Nie przejmuję się tymi wszystkimi procedurami, rozwiązywaniem sprawy, DNA. Dla mnie ważny jest związek z nią, przechodzenie z nią przez wszystko, dowiadywanie się o niej czegoś nowego, wszystkie chwile z nią.”

Boreanaz dodał, że w „Bones” można odnaleźć podobieństwo do serialu „Na wariackich papierach” i napięcia pomiędzy Brucem Willisem i Cybil Shepherd.

Jeśli oglądaliście „Na wariackich papierach”, pamiętacie jakąkolwiek sprawę z tego serialu? Tak naprawę wszystkim czego chcieliście, było wsadzenie dwójki głównych bohaterów do łóżka.

One Response to “David Boreanaz mówi o seksualnym napięciu w Kościach”

  1. Minority8D Says:

    David ma rację:-) Bez relacji B&B serial nie miałby sensu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.