`` Co przyniesie nam finał? | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Co przyniesie nam finał?

“Wygląda na to że prawdziwy, nie śpiączkowy seks może pojawić się w tym sezonie.” – donosi Ausiello.
Niecały tydzień po tym jak szef House’a David Shore oznajmił że House i Cuddy wkrótce przeżyją coś prawdziwego, producent Bones, Stephen Nathan wzmiankował, że Booth i Brennan – którzy, tak jak House i Cuddy kochali się tylko we śnie w finale ubiegłego sezonu – mogą zmierzać ku czemuś poważnemu, tym razem w rzeczywistości.
“Możliwe też że zbyt gorliwie interpretuję słowa Nathana, więc, dla bezpieczeństwa, publikuję transkrypt całej rozmowy.
-Czy można powiedzieć, że w finale tego sezonu (20 maja) zobaczymy punkt zwrotny w relacji Bootha i Brennan?
-SN: Tak. Pomysł na finał jest właśnie w trakcie tworzenia i będzie on sporą niespodzianką. Właśnie nad tym pracujemy. Chodziło nam to po głowach już od pewnego czasu. To będzie naprawdę ważny odcinek dla Bootha i Brennan.
-Tak ważny jak poprzedni finał?
-SN: Tak, ale w zupełnie inny sposób. Teraz to będzie naprawdę (śmiech). To nasza rzeczywistość.
-Żadnych snów i halucynacji?
-SN:Tak. Finał 4. sezonu był wielki pod względem produkcji itp. Ten będzie wielki pod względem emocjonalnym.

I jak sądzicie? Doszliście do tych samych wniosków? Czy tylko ja jestem tak szalony?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.