`` Romanse, romanse przed nami | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Romanse, romanse przed nami

Fani wzburzyli się nieco na pomysł wprowadzenia nowej postaci do serialu. Mowa o Renie Sofer (zdjęcie), która zagra Catherine, którą z Boothem połączy flircik, randka,… kto wie czy nie coś więcej. Ausiello donosi, co udało mu się w tej sprawie dowiedzieć, od jak zwykle tajemniczego Stephena Nathana.
Pytanie: Co nowy romans Bootha będzie oznaczał dla Bootha i Brennan?
Odp: Nie sądzę by była to długotrwała znajomość, jako że Rena Sofer ma zakontraktowany chwilowo udział tylko w jednym odcinku. Ale na krótką metę, ta randka wywoła pewne zawirowania w ich życiu osbistym, jak mówi producent Stephen Nathan dodając: “Miło zamieszać Boothowi i Brennan w głowach od czasu do czasu. Nie chcemy by nasz serial stał się zbyt przewidywalny.” Nathan poza tym podkreśla: “Booth naprawdę zaniedbał życie prywatne. Chcemy zobaczyć, czym będzie dla niego (przelotne) próbowanie życia z inną osobą… i pozwolić mu poczuć się po prostu facetem.”
Pytanie: Nie lubię tej całej sprawy z nowym romansem Bootha. Czy dla fanów Bootha i Brennan pozostaje jakaś nadzieja przed końcem 5. sezonu?
Odp: Jak wspomniał producent Stephen Nathan randka Bootha z postacią Reny Sofer – Catherine – co nastąpi w odcinku 22 kwietnia – “pomoże B&B skierować się w stronę wielkiej zmiany w ich życiu.” A Co to znaczy dokładnie? Spróbujmy spojrzeć na to pod innym kątem. Czy randka się uda? “Sądzę że to zależy od tego, co ludzie sądzą o Boothie i Brennan i całym serialu. Niektórym się to spodoba, innym nie.” Spróbujmy spojrzeć na to pod innym kątem…. Nie, poddaję się.
Pytanie: Jakiś spoiler o Bones, proszę?
Odp: Przed Cam szansa na romans! “W jednym nadchodzących odcinków Cam kogoś spotka” – ujawnia Nathan – “i to skomplikuje jej relacje z adoptowaną córką, Michelle”. Nathan dodaje, że wspomnianego pana poznamy w bardzo dziwnych okolicznościach.
Wybrano już do tej roli aktora – Elona Golda.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.