`` Od stażystów słów kilka | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Od stażystów słów kilka

Możecie znać go z “Herosów”, “Jordan” lub z jednego, specjalnego odcinka “Beverly Hills 90210” gdzie zagrał młodszego brata Vivici A. Fox. Jednak ostatnimi czasy Eugene Byrd staje się coraz bardziej rozpoznawalny dzięki serialowi “Bones”. Sam Byrd mówi, że reakcja jest wtedy zawsze taka sama: “O mój Boże, o mój Boże, uwielbiam ten serial…. grasz Clarka! Będziesz w końcu nieco milszy? No wiesz, dołączysz do nich naprawdę, pogadasz i będziesz częścią rodziny? Aktor mówi, że o to musimy zapytać producentów, ale sam ma taką nadzieję.
Link do obejrzenia wywiadu z aktorem

Pej Vahdat natomiast zaczyna rozumieć sytuację Roberta Pattinsona. “Tak, fani “Zmierzchu” są wyjątkowo oddani. Widziałem ich tysiące koczujące pod halą Comic-Conu i słyszałem wrzaski jakie wywoływało pojawienie się Roberta. Ale zaczynam myśleć, że fani “Bones” mogą im dorównać lub może nawet przewyższyć w oddaniu. Pej, grający w “Bones” stażystę Arastoo Vaziriego naprawdę nie może narzekać na popularność w ostatnim czasie. “To najbardziej lojalni fani jakich widziałem w życiu. Kocham ich wszystkich. Są wspaniali. Naprawdę nie wiem dlaczego właśnie mnie lubią tak bardzo. Ale lubią.”
Link do obejrzenia wywiadu z aktorem

Nieco inaczej ma się sprawa z Wendellem. Odkąd wdał się w romans z Angelą reakcje fanów są bardzo mieszane. Ponieważ “Bones” ma tak oddanych fanów, zapytałam Michaela Terry’ego czy jest bombardowany opiniami na temat Wengeli. Aktor odpowiedział, że nie, ale Hart Hanson już go uprzedzał, że ludzie mogą go znienawidzić. “Jestem przygotowany na to bo wiem, że wszyscy kochają Hodgelę. Wiecie, Angelę i Hodginsa razem.” Terry nie ma z tym problemu. “Nie wszyscy muszą cię lubić. W innym wypadku byłoby nudno. Wiecie, myślę że potrzebuję i tych, co mnie nienawidzą i tych, co lubią. Więc fani mogą ustawiać się po obu “stronach barykady” ale mam nadzieję, że po mojej stronie będzie ich więcej.” – żartuje aktor.
Terry nie wie niestety jak długo potrwa romans z Angelą, ale uważa że ta para powinna dostać szansę. Jednakże cokolwiek się stanie, aktor jest przekonany, że będzie to dobry kawałek serialu. Terry tak naprawdę ma nadzieję na jakiś konflikt z Hodginsem. Kiedy zasugerowałem bójkę, bardzo przypad mu ten pomysł do gustu. “T.J i ja rozmawialiśmy o tym… chcemy naprawdę dużej bójki z niszczeniem sprzętów w laboratorium. Myślę, że to byłoby dobre. Wiecie, lekkie uzewnętrznienie agresji.”
Link do obejrzenia wywiadu z aktorem

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.