`` Dla kogo zabiją weselne dzwony? | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Dla kogo zabiją weselne dzwony?

W maju w Bones zobaczymy wielkie wesele! “Jedna z czterech kobiet serialu stanie na ślubnym kobiercu.” – mówi Hart Hanson, który po małych namowach zawęził “krąg podejrzanych” do tych 4 par.

Booth&Brennan
“To wymagałoby wiele zachodu, ale jest możliwe.” – mówi Hanson. Serio? Kiedy ostatnim razem byłem na planie byłem świadkiem pocałunku między Davidem i Emily, ale to był przyjacielski całus w policzek podczas przyjęcia z okazji setnego odcinka serialu. Jedyną sytuacją w jakiej tych dwoje stanęłoby na ślubnym kobiercu to fałszywy ślub na potrzeby kolejnego śledztwa prowadzonego pod przykrywką, lub, jak mówi Tamara Taylor: “w alternatywnej rzeczywistości.” Po tym, jaki bunt podnieśli fani po nierzeczywistym, śpiączkowym seksie w finale 4 sezonu, nie sądzę by  pograli tak jeszcze raz.

Angela&Hodgins
“Angela i Hodgins prawie wzięli ślub w finale drugiego sezonu. Po wyjściu na światło dzienne faktu, że Angela jest już mężatką para zerwała.” – mówi Michaela Conlin. “Mimo, że Wendell coraz mniej wydaje się być tylko przelotną miłostką, Angela nadal bardzo kocha Jacka i ostatecznie wróci do niego. Zgadzam się z tym, i jestem gotowa na nich postawić. Jeśli Angela poślubiłaby Wendella, fani byliby bardzo zawiedzeni i zapewne ja też.” – zdradza aktorka.

Daisy & Sweets
“Tych dwoje to zdeklarowana i kochająca się, atrakcyjna para.” – mówi Hanson.  Racja, ale młodziutka stażystka nie bardzo nadaje się na majową pannę młodą.

Camille & Tajemniczy Ktoś.
“Cam spotka w tym sezonie kogoś interesującego.” – mówi Hanson. To znakomita wiadomość dla Tamary. “Cam nie była na randce od wieków, więc widok jej zakochującej się będzie szalenie interesujący. Ale nie sądzę, by to ona miała zostać panną młodą.” – mówi Tamara.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.