`` Stephen Nathan o Grabarzu i nie tylko | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Stephen Nathan o Grabarzu i nie tylko

Odkąd Grabarz zakopał żywcem Brennan i Hodginsa w drugim sezonie serialu, fani domagali się wymierzenia sprawiedliwości. Ekipa serialu nie pozostała obojętna na te apele i w ostateczności Grabarka został zdemaskowana i ujęta (po tym jak porwała i uwięziła Bootha). Ale, po tym jak torturowała tyle naszych ukochanych postaci, chemy zobaczyć jak ta kobieta za to zapłaci.  Kiedy twórca serialu Hart Hanson na Comic-Conie zapowiedział, że sezon piąty przyniesie nie tylko proces Grabarki ale i ujawni treść listu, napisanego przez Brennan uwięzioną w zakopanym samochodzie, fani byli bardzo podekscytowani.  Jednak sezon 5 zbliża się już ku końcowy, a poza kilkoma tajemniczymi wzmiankami nie usłyszeliśmy nic o Grabarzu, postanowiliśmy wypytać o to producenta Stephena Nathana.
Nadal mamy w planach ciąg dalszy historii Grabarza, zapewne będzie miała miejsce próba wymierzenia jej sprawiedliwości. Tak, by pozbyć się jej raz na zawsze. Nie wiemy jednak jeszcze, czy próba się powiedzie.”
A co z słynnym listem? Większość fanów uważa, że był adresowany do Bootha, ale Nathan pozostaje bardzo tajemniczy w tej sprawie.
“Pytaliśmy Brennan czy możemy zobaczyć list, ale  nie podoba jej się ten pomysł.” – żartuje. “Brennan nic nam nie powie, choć stale ją pytamy. Nawet poprosiliśmy Emily, by ją popytała. Błagamy ją o odpowiedź.”
Podejrzewamy, że prędzej czy później wydobędą prawdę z Brennan. W każdym razie możemy być pewni, że producenci nie zapomnieli o sprawie Grabarza.
Jednakże inny zapowiadany odcinek, czarno-biały w stylu lat 40-tych, może się nieco odwlec.
“Jest on możliwy, ale po prawdzie pracujemy już nad końcówką sezonu. Może pomyślimy o nim w przyszłym roku, ponieważ chwilowo mamy przed sobą wiele ważnych odcinków i naprawdę chcemy by koniec sezonu był odpowiednio widowiskowy , pełen uczuć i akcji, więc nie chcemy by coś zakłócało naszą koncentrację.”
Ważne odcinki?
“Ważne, emocjonalne odcinki.” – mówi Nathan. ” Po setnym odcinku relacja Bootha i Brennan się zmieni. I będziemy się skupiać nad tą zmianą właśnie w kolejnych odcinkach.”
Skoro zmiana może być zarówno na lepsze jak i na gorsze, potrzebujemy dalszych wyjaśnień. Czy setny odcinek pozostawi B&B skłóconych?
“Nie, nadal będą ze sobą rozmawiać. Tylko spojrzą na siebie w sposób inny niż dotychczas. Nie mogę jednak zbyt wiele zdradzić.” – mówi Nathan.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.