`` Hart Hanson o 100. odcinku i nie tylko | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Hart Hanson o 100. odcinku i nie tylko

Marisa Roffman z Korbi Tv

Wiele dzieje się w tym sezonie Bones. Booth, po operacji, zmaga się z swoimi uczuciami do Brennan, co pozwoliło na pokazanie ich wątku w innej płaszczyźnie. Ponadto, zbliża się setny odcinek serii i powraca kilka znanych twarzy, więc postanowiliśmy sprawdzić jak sprawy się mają u samego twórcy, Harta Hansona.
-Wiemy już że dr Goodman nie powróci w setnym odcinku, w takim razie jakich starych znajomych zobaczymy?
HH: Sprowadziliśmy z powrotem Zacka (Eric Millegan) i Caroline (Patricia Belcher).
-Jak zamierzać wprowadzić postać Caroline, skoro Brennan i zezulce spotkali ją po raz pierwszy dopiero znacznie później?
HH: Cóż, jest ona teraz prokuratorem federalnym i pokażemy, że 6 lat wcześniej również pełniła tą funkcję.
-Dwoje z twoich aktorów gościnnych, Ryan O’Neal i Stephen Fry, wydają się teraz dość zajęci (Ryan pracujący na planie 90210 a Stephen odpoczywający chwilowo od pracy na planie). Czy to zmieniło w jakiś sposób twoje plany na ten sezon?
HH: Stephen pisze właśnie drugą część swoich pamiętników i potrzebuje trzech miesięcy na ich skończenie. Ukrywa się gdzieś, by mieć spokój. Tak więc nie sądzę, że zobaczymy go jeszcze w tym sezonie. Ale często z nim rozmawiam – piszemy coś wspólnie – i jeśli tylko się zgodzi, pojawi się w serialu. Myślę, że zobaczymy też przynajmniej raz Ryana O’Neala. Bardzo byśmy tego chcieli. To w końcu Ryan O’Neal, wielka gwiazda i występuje w naszym serialu.
-A co z Cyndi Lauper? Czy Avalon powróci w najbliższym czasie?
HH: Tak. Zamierzaliśmy wprowadzić ją w 101 odcinku, ale miała inne plany, więc na razie odłożyliśmy te plany, ale kiedy tylko znowu będzie wolna, pojawi się w serialu. Któż może być lepszy jako medium niż Cyndi Lauper. Jest perfekcyjna.
-Kathy Reichs, autorka oryginalnych książek o Temperance Brennan, ma napisać scenariusz do jednego z odcinków w tym sezonie, tak?
HH: Tak, chodzi o przedostatni odcinek.
-Jak układa się współpraca? W końcu telewizyjna Brennan różni się bardzo od tej książkowej.
HH: Wiesz, Kathy weszła do pokoju scenarzystów, gdzie układamy nasze historie, a ja pomyślałem, że to będzie koszmar. Ona jest w końcu pisarką, a ja pracowałem już z pisarzami, oni zawsze robią to co im się podoba, nie zwracając uwagi na nic. Pisząc scenariusz serialu musisz wziąć wiele pod uwagę. Ale ona bardzo szybko się zaadaptowała, była wspaniała. Skończyliśmy pracę w trzy dni zamiast zwyczajowego tygodnia. Jest inteligentną, wspaniałą pisarką, to będzie świetny odcinek.
-Wszyscy fani, śledzący cię na Twitterze, wiedzą, że w nadchodzącym odcinku pojawi się Josh Malina. Co możesz powiedzieć o jego postaci?
HH: Tak, to jeden z moich ulubionych aktorów, jestem jego fanem. Kiedyś na Twitterze napisał, że powinniśmy razem pracować, że ja mam serial, dodatkowo miałem wolną rolę do obsadzenia, więc od razu się zdecydowałem. Josh zagra szefa domu dla psychicznie chorych. Nie często miewamy aktorów gościnnych przewijających się przez cały odcinek. To po prostu specyfika naszego serialu, pokazujemy scenę z udziałem gościa i na tym koniec. Ale szefa psychiatryka mogliśmy bardziej wykorzystać, a Malina znakomicie się do tego nadawał. I był dobrym podejrzanym. Wspaniale było gościć go na planie. Naprawdę, ktoś powinien dać mu rolę w serialu.
-Czy możliwe jest, że Josh jeszcze wróci do Bones?
HH: Możliwe. Mam taką nadzieję.
-Musimy porozmawiać o Twitterze.
HH: Tak, wow, ta społeczność Twittera.
-Kiedy pierwszy raz usłyszeliśmy o konferencji Bones na Twitterze, wiedzieliśmy że spowodujecie zapchanie serwera biorąc pod uwagę to ilu fanów przyciągacie.
HH: FOX wszystko zorganizował, profesjonalnie. Ale po jakiś 2 minutach wszystkich nas wywaliło z tej specjalnej strony. Ci z nas, którzy mieli własne, osobiste strony mogli kontynuować, ale reszta czekała jakieś 20 minut. Było przezabawnie.
-Tak, macie bardzo lojalnych fanów na Twitterze. Nawet nominowali cię do nagrody Twittera.
HH: Wiem. Po spojrzeniu na stronę wystraszyłem się, byłem za Nickiem Jonasem! Takie coś tylko na Twitterze. Fani Bones są bardzo głośną, zorganizowaną, wierną grupą.
-Tak, mają w sobie intensywną pasję… a mówiąc o pasji musimy wspomnieć o Boothie i Brennan. Mają już za sobą fałszywy pocałunek, fałszywe “Kocham cię.” i fałszywy seks. Czy jest szansa, że coś z tych rzeczy zrobią wreszcie naprawdę w tym sezonie?
HH: Powiedziałbym, że 100 odcinek nada wszystkiemu odpowiedni kontekst.
-Nada kontekst?
HH: Muszę być bardzo ostrożny. Nie mogę składać obietnic, bo potem na mnie krzyczą… Setny odcinek zmieni wszystko. Może być?
-Wiemy, że w książce Sweetsa – tej która stanowi pretekst do 100. odcinka – w zakończeniu jest napisane, że Booth i Brennan są zakochani. Czy to nadal tam jest? W kopii, którą przeczytają B&B?
HH: Tak, to jest w książce. W zamyśle 100. odcinka jest, że B&B znajdują drobny błąd w książce i stwierdzają, że muszą wyprowadzić Sweetsa z błędu przed publikacją książki i to prowadzi nad do ich pierwszej wspólnej sprawy, która nie potoczyła się za dobrze.
-Tak, było to wspomniane w pilocie serii.
HH: Tak, właśnie. Boże, ludzie tak uważnie oglądają ten serial. Będziemy musieli się nieźle postarać, by niczego nie zawalić.
-Czy zobaczymy jak B&B radzą sobie z końcowym wnioskiem książki.
HH: Na pewno.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.