`` Wpadki z pierwszego odcinka | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Wpadki z pierwszego odcinka

Twórcy Kości nie ustrzegli się kilku wpadek. Jest to oczywiście całkowicie normalne, jednak czujne oko fanów serialu wychwyci wszystko. Wpadki z pierwszego, pilotowego odcinka:

 1. Kiedy Brennan i Booth przesłuchują Olivera Laurier w jego mieszkaniu, za plecami Brennan kilka razy widać na moment jednego z członków ekipy.
 2. Na początku odcinka, kiedy Zack robi zdjęcia ciała na miejscu zbrodni, obraz jest odwrócony – jak lustrzane odbicie – można to zauważyć patrząc np. na emblematy na jego kombinezonie lub kombinezonie dr Brennan.
 3. Kiedy dr Brennan opuszcza Instytut, jest to ukazane w 3 ujęciach – w parku przed Instytutem trzyma w ręku 2 torby, a w kolejnych kadrach – gdy idzie ulicą, trzyma tylko 1 torbę.
 4. W końcowej scenie odcinka, podczas pogrzebu dr Brennan podchodzi do trumny i kładzie na jej wierzchu różę – na samej górze stosu. Gdy parę minut później rodzice Cleo Eller podchodzą do trumny, leży na niej tylko jedna róża.
 5. W pierwszej scenie odcinka dr Brennan ląduje na międzynarodowym odcinku Dulles. Lotnisko to znajduje się 26 kilometrów od Waszyngtonu, jednak w tle było widać budynek Kapitolu. Jest to niemożliwe.
 6. Kiedy Oliver Laurier odmawia opatrywania postrzelonego przez dr Brenann mężczyzny, Booth mówi, że jeśli on wykrwawi się i umrze, to Brennan będzie oskarżona o próbę zabójstwa. W tym przypadku zostałaby oskarżona o morderstwo.
 7. Opary benzyny są bardzo łatwopalne. Kiedy Brennan strzeliła do mężczyzny w piwnicy, której cała podłoga była zalana benzyną, bez wątpienia doszłoby do wybuchu.

4 Responses to “Wpadki z pierwszego odcinka”

 1. Marzena Says:

  Szczerze, to zauważyłam tylko znikające przedmioty: torbę i róże :) 2/7 – kiepski ze mnie obserwator

 2. Gammo Says:

  Eeee.. z tym ostatnim bym się kłócił 😛 on dopiero wylał tą benzynę a opary nie powstają w sekundę.

 3. Patrycja Says:

  Ja jestem gorsza bo widziałam tylko to 6 hehe ale to tylko trzeba było znać trochę prawo i uważnie słuchać ale ja na takie duperele ie zwracam uwag….
  SUPER FILM i tyle

 4. oliwek1994 Says:

  A ja nie wypatrywałam niczego chociaż to z różami coś mi się że tak powiem ‘nie spodobało’ 😛 A na krajobrazy i prawo nie zwracam uwagi. ;PP
  Wolę się zająć sprawą. :P:P

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

 • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.