`` Jubileuszowy, 100. odcinek – będzie się działo | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Jubileuszowy, 100. odcinek – będzie się działo

William Keck, TV Guide Magazine

Nadchodzący, setny odcinek “Bones” – ten, w którym cofniemy się do pierwszej sprawy Bootha i Brennan – jest właśnie dopracowywany w biurze scenarzystów. Złożyłem wizytę Hartowi Hansonowi, twórcy  serialu, który zdradził mi kilka szczegółów.

“Wraca sprawa książki Sweetsa. Booth i Brennan po jej przeczytaniu mówią swojemu terapeucie: “Jest tylko jeden problem z tym, co masz do powiedzenia. Aby wyprowadzić cię z pewnego wielkiego błędu, musimy opowiedzieć ci o naszej pierwszej, wspólnej sprawie.”  – mówi Hanson. Cofamy się o sześć lat (mniej więcej rok przed rozpoczęciem akcji serialu w 2005r) i dowiadujemy się, że Bootha prześladuje jedna nierozwiązana sprawa. Agent nie może przestać o niej myśleć. Poszukując pomocy trafia na Brennan, ale od samego początku sprawy potoczą się źle. “Nie polubili się od samego początku. Właściwie to bardzo się nie lubili.” – mówi Hanson. “Dowiedzenie się, co sprawiło, że Booth i Brennan się znienawidzili, będzie bardzo ekscytujące.” – dodaje Emily Deschanel. – “To musiało być coś poważnego.”

Oprócz powrotu Erica Millegana jako Zacka, możemy się także spodziewać Tamary Taylor w roli Camille ukazanej jako koroner w Nowym Yorku (pracowała tam przed trafieniem do Instytutu Jeffersona). A gdy TJ Thyne usłyszał o specjalnym odcinku, wpadł na pomysł ukazania swojej postaci, Jacka Hodginsa, jako otyłego gościa. “Załatwił sobie nawet specjalnie robiony kostium, w którym wyglądał na otyłego, co wyglądało przezabawnie.” – mówi Hanson. – “Ale nie zrealizujemy tego pomysłu w serialu.”

W normalnej rachubie setny odcinek to będzie 5×16, emitowany na wiosnę tego roku.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.