`` Worek spoilerów o Bones | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.



Worek spoilerów o Bones

Co ciekawego czeka na widzów tej produkcji w kolejnych odcinkach?

Pierwszym odcinkiem, który widzowie Fox będą mieli okazję zobaczyć w przyszłym roku, będzie “The X in the File”. Tytuł odcinka, który stacja wyemituje 14 stycznia, nie przypadkowo nawiązuje do znanego serialu. Na pustyni w okolicach Roswell zostaje znalezione ciało “kosmity”. Booth i Bones podejmują się rozwiązania sprawy. W międzyczasie Angela i Wendell kontynuują swój związek. Bray ma jednak dość ukrywania się i oznajmia Angeli, że chce powiedzieć o nich Hodginsowi.

Dwunasty odcinek piątego sezonu to “The Proof in the Pudding”, który jest najbardziej tajemniczy ze wszystkich. Bardzo możliwe, że odcinek przeniesie akcję serialu do lat 30-tych XX wieku, co tłumaczyłoby sposób promocji serialu (plakaty z biurem detektywistycznym).

“The Dentist in the Ditch” to kolejna kryminalna historia z Boothem i Bones. W czasie odgrywania jednej z bitew wojny secesyjnej zostają znalezione zwłoki. Jared Booth przedstawia starszemu bratu swoją dziewczynę. Boothowi nowa miłość Jareda wydaje się podejrzana.

Czternasty odcinek “Bones” to “The Devil in the Details”. W kościele ksiądz i ministrant znajdują spalone szczątki diabła. Bones i Booth muszą udowodnić, że zwłoki w żadnym wypadku nie należą do nieziemskiego stworzenia. To kolejna sprawa, która skutkuje sporami bohaterów dotyczącymi fundamentalnych prawd, które wyznają. W odcinku gościnnie wystąpi Josh Malina (ostatnio zagrał chociażby Tuckera w odcinku “Wilson” w “Housie”).

Ostatnim z dotychczas nakręconych odcinków jest “The Bones on the Blue Line”. Do Brennan przyjeżdża japońska dziennikarka, która chce z nią porozmawiać o jej książkach. Z czasem coraz wyraźniej widać, jak wiele Bones czerpie z rzeczywistości. Czy wywiad i rozmowa z przyjaciółmi otworzą oczy pani doktor? Tego dowiemy się w okolicach Walentynek.

Oprócz tych spoilerów mamy dla was kilka luźniejszych informacji. Otóż bardzo prawdopodobne jest, że BB wybiorą się w podróż w setnym odcinku serialu. Dokąd? To jeszcze tajemnica, ale jak tylko producenci coś powiedzą damy wam znać.

Możliwe, że jeszcze w tym sezonie zobaczymy Zacka – czy będzie to powrót na stałe, czy jedynie występ gościnny Erica Millegana? Hart Hanson nie odpowiedział na to pytanie wprost. Stwierdził jedynie: Ten sezon odpowie na to pytanie we właściwym czasie!

A na koniec bomba, którą podrzucił Ausiello. Już wkrótce któryś z bohaterów serialu będzie musiał dać sobie radę z zupełnie nową sytuacją, którą zapoczątkują dwie kreski na teście ciążowym. Kto to będzie? O tym dziennikarz nie pisnął słówka, więc pozostaje czekać. Serial powraca 14 stycznia!

popcorner.pl

2 Responses to “Worek spoilerów o Bones”

  1. Martycja Says:

    Coś mi mówi, że te “dwie kreseczki” to zobaczy Angela 😀

  2. ola Says:

    Też tak sądzę! 😀

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.