`` Opis prasowy odcinka 5×09 “Gamer in the Grease” | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Opis prasowy odcinka 5×09 “Gamer in the Grease”

Brennan i Booth zagrają o wysoką stawkę w odcinku “Gamer in the Grease”, 3 grudnia.

Brennan i Booth zostają wezwani do szczątków gracza znalezionych w ciężarówce służącej za bar fast food. Ofiara, Steve Rifton był członkiem społeczności graczy, który zdobył idealny, rekordowy wynik w sławnej grze video. Steve przekształcił swój sukces w lukratywną spółkę z sędzią podobnych gier i pobierał od fanów opłaty za możliwość zagrania na maszynie, na której właśnie ustanowił rekord.

Ekipa z Jeffersona musi postarać się uchwycić mordercę, który skrócił okres panowania Steve’a w sferze gier, spośród wielu podejrzanych z motywem, od wspólników od interesów Steve’a po pałających nienawiścią innych graczy współzawodniczących z ofiarą.

W międzyczasie Hodgins. Sweets i stażysta Colin Fisher na zmianę koczują w kolejce na ulicy by zdobyć bilety na premierowy pokaz filmu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.