`` Opis prasowy odcinka 5×08 Foot in the Foreclosure | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Opis prasowy odcinka 5×08 Foot in the Foreclosure

Brennan i Booth zmierzą się w śledztwie z wielką różnorodnością.

Dziadek Bootha Hank (gość specjalny Ralph Waite) pojawia się z zamiarem zamieszkania z wnukiem i będzie towarzyszył Boothowi i Brennan w śledztwie. Sprawa toczy się z powody prochów i spopielonych szczątków znalezionych przez agenta nieruchomości pokazującego dom potencjalnym kupcom. Ekipa z Jeffersona identyfikuje szczątki jako parę kochanków, przy czym żadne z nich zdawało się nie mieć wielu wrogów. W międzyczasie, Hank usiłuje wcielić się w rolę swata dla Bootha i zdradza Brennan pewne rodzinne tajemnice.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.