`` Słów kilka o Michaeli Conlin | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Słów kilka o Michaeli Conlin

Amy Longsdorf specjalnie dla The Morning Call przeprowadziła wywiad z Michaelą Conlin, serialową Angelą, zawierając w nim również wiele interesujących faktów z życia aktorki. Całość do przeczytania po angielsku na stronie źródłowej (klik) a tu przetłumaczę najlepsze fragmenty oraz spoilery.

Scenariusz “Bones” był jednym z trzech, jakie wylądowały jednocześnie na biurku agenta aktorki. Michaela pamięta, że powiedziała mu: “Bardzo chcę zagrać Angelę, ponieważ jest ona najbardziej interesującą postacią z całej paczki. To był dobry wybór.”
Teraz, po wcielaniu się w rolę komputerowej czarodziejki Angeli Montenegro przez pięć sezonów serialu, aktorka jest rozpoznawana przez fanów niemal na całym świecie, włączając w to Francję i Turcję. “Zostałam trzy razy zatrzymana w supermarkecie.” – mówi Michaela. “To dziwne, jednocześnie usiłujesz być miłym i zrobić w spokoju swoje zakupy.”
Spotkania Michaeli Conlin z fanami są o wiele częstsze teraz, gdy “Bones” stało się jednym z największych hitów stacji FOX.

Michaela Conlin jest dla serii aktorką drugoplanową, ale jest tuż za prowadzącą parą Deschanel/Boreanaz i często dostarcza koniecznej w serialu dawki komicznego rozluźnienia. “Uwielbiam moją postać, jest taka zabawna.” – mówi Michaela. “Jest śmieszna, trochę lekceważąca, ma silny charakter. Jest o wiele bardziej otwarta niż ja sama. Jestem bardziej konserwatywna. Czasami, idę do pracy i myślę ‘Nie wierzę, że mam powiedzieć takie rzeczy drugiej osobie.’ Ale naprawdę podoba mi się to, gdy Angela bez ogródek mówi to co myśli. Jest bardzo prawdziwa i szczera. Ma nieco problemów w sferze miłości, co czyni ją i jej kłopoty bardzo realistycznymi.”

Producent serii, Hart Hanson, jest przekonany, że Michaela Conlin jest absolutnie niezbędna dla powodzenia “Bones”. “Postać Angeli jest ciepła, ludzka, mądra i ma wiele życiowego doświadczenia. To czyni ją idealną dodatkiem i najlepszą przyjaciółką dla Brennan.” Fanom serii zapewne spodoba się fakt, że zarówno na ekranie jak i poza nim Conlin i Deschanel to dobre przyjaciółki.  “Ponadto, uroda i ciepło Michaeli czyni ją wiele sympatyczną postacią dla widzów. Widzowie przeważnie zgadzają się z tym, co mówi Angela i staramy się wykorzystać to w każdym odcinku.” Podsumowując całą rolę, Hanson mówi: “Michaela łączy w sobie miłe cechy wrażliwości i otwartości. Jest zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa, ale jest też przy tym perfekcyjna.”

Dla Michaeli Conlin, kręcony właśnie sezon piąty będzie obfitował w wiele zwrotów akcji, z których większość będzi dotyczyć jej skomplikowanej relacji z kolegą z pracy, dr Jackiem Hodginsem (TJ Thyne). “W ostatnim sezonie, Angela i Hodgins, którzy byli parą przez blisko 2 sezony, rozstają się. Teraz więc Angela jest znowu singlem. To interesujący element gry. Myślałam, że Ang i Jack wrócą do siebie ale z tego co ostatnio słyszałam, możemy się tego nie doczekać. Pomysły zmieniają się każdego dnia.” – komentuje Michaela.

Michaela zapytana, czego życzyłaby sobie dla swojej postaci w “Bones” odpowiedziała, że marzy o tym by w scenariuszach pojawiła się tajemnicza matka Angeli. “Od pewnego czasu męczę o to producentów, bo ojca Angeli już widzieliśmy (grany przez Billy’ego Gibbonsa).” – zdradza Michaela Conlin.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.