`` Więcej o odcinku świątecznym i Zooey | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Więcej o odcinku świątecznym i Zooey

Zooey Deschanel, gwiazda komedii romantycznej “(500) Letnich dni” i siostra Emily Deschanel, wystąpi gościnnie w  “Goop in the Girl”, specjalnym świątecznym odcinku Bones, który zostanie wyemitowany 10. grudnia.

Jest to pierwszy raz, gdy siostry grają razem. Zooey zagra Margaret Whitesell, daleką krewną dr Temperance Brennan. Ojciec Brennan, Max Keenan (gościnnie występujący Ryan O’Neal) kontaktuje się z Margaret i zapraszą ją na wspólne święta z nim i jego córką. W tym samym czasie, Brennan i Booth prowadzą śledztwo w sprawie mężczyzny przebranego za Świętego Mikołaja, który został wysadzony w powietrze po spartaczonym napadzie na bank.

Zooey Deschanel jak do tej pory mogliśmy oglądać w “All the Real Girls”, za który otrzymała nagrodę Independent Spirit dla głównej aktorki, w “Elfie” z Willem Ferrellem, w “Autostopem przez galaktykę”, “Zabójstwie  Jesse’ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda”, “Gigantycznym” i “Jestem na tak”.  Wkrótce będzie można oglądać ją w “Your Highness”, gdzie zagra u boku Danny’ego McBride’a, Jamesa Franco i Natalie Portman. Poza karierą na ekranie, Zooey Deschanel spełnia się także w musicalowym duecie She&Him z piosenkarzem i kompozytorem, M. Wardem. Duet otrzymał doskonałe recenzje za ich debiutancki album “Volume 1.”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.