`` Opis prasowy odcinka 5×07 “Dwarf in the Dirt” | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Opis prasowy odcinka 5×07 “Dwarf in the Dirt”

Brennan i Booth prowadzą śledztwo w sprawie śmierci karła.

Booth, stale borykający się z uporczywymi skutkami ubocznymi operacji mózgu, musi ponownie przejść przez procedurę certyfikującą go do wykonywania zawodu agenta, w tym sprawdzenie jego umiejętności strzeleckich. Niestety nie jest już tym samym wyborowym strzelcem, jakim był przed położeniem się pod skalpel.

Tymczasem ekipa z Jeffersona prowadzi śledztwo w sprawie szczątków bardzo niewysokiej osoby, znalezionej w leju krasowym. Ofiara, Bryce DaFonte, znany również pod pseudonimem Żelazny Leprechaun, walczył w bardzo popularnej lidze wrestlingu, ale jego popularność przysporzyła mu wielu wrogów, w tym pokonanych zawodników i wściekłe kochanki. I każdy z wrogów mógł stać się przyczyną jego śmierci.

Gościnnie wystąpi Stephen Fry jako dr Gordon.

2 Responses to “Opis prasowy odcinka 5×07 “Dwarf in the Dirt””

 1. kosmanautka Says:

  hej
  czy ktoś ma moze ten odcinek ja mogę znaleść zadnych linków ani stron z tym odcinkiem
  please help!

 2. serinde Says:

  No to raczej nie dziwne że nie możesz znaleźć linków, bo tego odcinka jeszcze nie było. Będzie prawdopodobnie dopiero 12 listopada.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

 • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.