`` Bones i podróż do przeszłości… | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Bones i podróż do przeszłości…

Dobre wieści dla wszystkich fanatyków Bones: Będziemy podróżować w czasie! Nie obawiajcie się, szczęśliwie serial nie zamieni się gatunkowo na SF. W ostatnim miesiącu sporo mówiło się na temat pierwszego spotkania dwójki naszych bohaterów, o którym było wspomniane w pilocie serialu. I możemy tylko wnioskować, iż nie było ono zbyt miłe. Jako, że setny odcinek serialu trafi tej wiosny na ekrany telewizorów, producenci zdecydowali się zaserwować coś specjalnego i pokazać w nim przebieg tych tajemniczych zdarzeń. Pomysł dostał właśnie ostatecznie zielone światło.

„Będzie ukazane jak po raz pierwszy te dwie osobowości się zderzyły” potwierdza producent Stephen Nathan. „Zdarzenia, które wtedy zaszły spowodowały, że oboje po zakończonej sprawie wręcz nienawidzili się i mówiąc łagodnie nie przewidywali dalszej współpracy.”

To nie wszystkie atrakcje, które obiecują twórcy: „Dowiemy się jak Angela i Brennan stały się tak bliskimi przyjaciółkami” mówi Nathan, po czym dodaje: „Oraz postaramy się popracować nad retoryką dotycząca smerfów, jak dotąd była nieobecna w 5 sezonie.”

Dobry pomysł?  Z pewnością tak dla większości widzów, ale finał też miał takim być.  Pozostaje tylko czekać i… dyskutować!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.