`` Kłótnie Brennan z Angelą | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Kłótnie Brennan z Angelą

Słyszałam ,że między Brennan a Angelą dojdzie do paru sprzeczek, zastanawiam się czy wiesz coś na ten temat i ewentualnie kiedy zostanie to wyemitowane ? – Brooke

Matt Roush: W tym momencie chciałbym przypomnieć wszystkim ,że jesteśmy w delikatnym miejscu , na początku nowego sezonu dlatego nie jestem jeszcze dobrze poinformowany w temacie spojlerów.

Lubię reagować i spekulować na temat tego co wydarzy się w różnych serialach ale nie mam zwyczaju mówić o tym wszystkim ,gdyż jak większość ludzi lubię być zaskakiwany. Ale kiedy przy okazji „zaglądałem” do Bones przekazałem to pytanie i dowiedziałem się ,że stosunki między Brennan a Angelą chwilo się pogorszą w szóstym odcinku. Będzie to pierwszy odcinek po powrocie po World Series (bejsbol). Nie wiem co będzie powodem ich konfliktu ale przypuszczam ,że Booth zostanie złapany w krzyżowym ogniu ich nieporozumień.

Zakładam jednak,że nie minie wiele czasu aż wszyscy się pogodzą (bo jeśli nie dojdą do porozumienia to będziemy mieć zupełnie inny show).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.