`` O dziecku Davida oraz dziecku w “Bones” | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.O dziecku Davida oraz dziecku w “Bones”

Minęło mniej niż 2 tygodnie (od 11 września) od czasu kiedy David został dumnym tatą dziewczynki. Teraz ET rozmawia z Emily Deschanel i Hartem Hansonem o możliwości sprawienia malucha Brennan i Boothowi.

Jak pamiętają fani, w ostatnim sezonie Brennan zdecydowała ,że chce zostać matką i poprosiła Bootha by to on został ojcem dziecka. Później zdiagnozowano u Bootha guza mózgu i sprawa dziecka została odłożona.

Jednak w odcinku otwierającym ten sezon Booth , pod wpływem ich wspólnych fantazji z finału 4 sezonu, (w którym byli małżeństwem i kochali się wzajemnie) zaczyna czuć coś romantycznego do swojej partnerki.

Może zatem ten pomysł zostanie przemyślany jeszcze raz a Brennan zajdzie w ciąże ?

„ Bez wątpienia zastanowimy się nad tym” – mówi Hart Hanson.
„ Zawsze uważałem ,że byłoby dobrym źródłem historii.
Kiedy z wielu powodów możliwość, zostania przez Bootha ojcem jej dziecka oddaliła się, jej chęć posiadania dziecka zanikła. Brennan nie chce mieć dziecka – ale nie wie tego teraz – ona chce mieć dziecko z Boothem.”

Córka Davida z prawdziwego życia Bardot Vita Boreanaz urodziła się 31 sierpnia.
Emily powiedziała ,że jest po prostu „cudowna” :
„Widzieliśmy ją na bardzo bardzo wielu zdjęciach. Ona jest cudowna ale nie widzieliśmy jej jeszcze na żywo.” – powiedziała Emily
„Jest jeszcze bardzo mała więc byłoby nieodpowiedzialnie zabierać ją na plan. Dajemy im czas do pokazania jej światu. Mam nadzieję ,że już niedługo ją zobaczę”

Hart powiedział ,że narodziny dziecka miały uspokajający wpływ na Davida.
„Z całą pewnością David się uspokoił.
Miesiąc przed porodem był wrakiem. Teraz jest całkowicie innym człowiekiem. Jest szczęśliwy i bardzo bardzo zadowolony”

Jeśli chodzi o inne informację związane z Bones.
Siostra Emily Deschanel , Zooey być może wystąpi gościnnie w jednym z odcinków.
„Staramy się by zagrała w Świątecznym odcinku. Wcieliłaby się w bliską krewną Brennan, niezwiązaną z jej bratem ani ojcem.” – mówi Hart.

Jednak Emily mówi jasno ,że nic jeszcze nie zostało dogadane :
„Ona ma bardzo nieprzewidywalny kalendarz występów. Być może będzie musiała wyjechać w trasę ale wiem ,że bardzo ekscytuje ją możliwość zagrania z nami”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.