`` bones, crossover, Lie To Me, serial Bones, serial kosci, hart Hanson | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Ausiello: Kto tak naprawdę się okłamuje?

Pytanie: Jak długo producenci Bones zamierzają kontynuować ciągłą zmianę asystentów dr Brennan, zanim wybiorą zastępcę Zacka?
Ausiello: “Brennan wybierze studenta, gdy wszystkim znudzi się rotacja asystentów” odpowiada główny kreator Bones Hart Hanson. “Wszyscy ludzie przynoszą różne emocje i elementy, które możemy wykorzystać. Jak na razie to dobre rozwiązanie. Nie wiem czy jest osoba na świecie, która naprawdę chce, aby zastąpić Zacka. I współczułbym każdemu, kto znalazłby się w tym miejscu (zastępcy Zacka), ponieważ wszyscy będą po nim wrzeszczeć i pokazywać swoje niezadowolenie. Biedna Tamara. Długo zajęła fanom akceptacja jej postaci, szczególnie po tym jak przespała się z Booth’em. Również Jon Francis Daily był postrzegany jako zastępstwo dr Addy’ego, ponieważ przyłączył się do serialu, gdy Zack go opuścił. To oczywiście nie było zamierzone. Sweets był początkowo odpychany i trochę czasu zajęło zanim stał się częścią kościanej rodziny. Więc dalibyśmy nieźle popalić temu, kto miałby zastąpić Zacka.” Chyba wszyscy się zgodzimy z ostatnim zdaniem.

Pytane: Co się dzieje z crossoverem Bones/Lie to Me? Jakeś najnowsze wieści?
Ausiello: Nadal nie ma oficjalnych wieści. Hart Hanson jest oczywiście wielkim fanem tego pomysłu: “Mamy swojego własnego wykrywacza kłamstw w postaci Sweetsa, więc myślę, że byłoby wiele zabawy w możliwym wspólnym epizodzie” mówi, po czym dodaje: “Byłoby wspaniale mieć wtedy również Gordona Gordona w odcinku i patrzeć jak dr Lightman i dr Wyatt współpracują.” Hanson oczywiście mówi także, że najciekawsza sprawą w crossoverze byłoby się dowiedzieć: „Kto tak naprawdę okłamuje się, Brennan czy Booth odnośnie ich relacji?”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.