`` Poznajcie dziadka Bootha | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Poznajcie dziadka Bootha

Po wyczerpujących poszukiwaniach twórcy serialu Bones wybrali aktora do roli dziadka Seeley’a Bootha granego przez Davida Boreanaza. Postać Hanka Bootha, byłego wojskowego ratownika medycznego, zagra Ralph Waite, znany między innymi z roli patriarchy rodu Waltonów z serialu The Waltons (1972-81)

Wygląda na to, że Ralph będzie musiał być dziarski i żwawy, ponieważ grana przez niego postać będzie nalegać by towarzyszyć wnukowi podczas śledztwa w odcinku The Foot in the Foreclosure. “To jest naprawdę dobre morderstwo,”- obiecuje Nathan. “Jedyne szczątki to popiół i stopa, więc Hank nie będzie mógł pomóc, ale i tak będzie stale kręcił się w pobliżu.

Odcinek rozpoczyna się sceną, w której Hank, dochodzący do zdrowia po wszczepieniu bypassu, ucieka z domu opieki po kłótni ze swoim pielęgniarzem. “Przychodzi do Bootha, którego wychował, z zamiarem zamieszkania z wnukiem.”- mówi Nathan. “Spróbują znowu prowadzić takie życie, jak przed laty, ale nigdy nie udaje się całkowicie odzyskać tego, co już minęło.”

Poznamy również przyczyny, dla których ojciec Bootha porzucił jedenastoletniego syna. David Boreanaz ma nadzieję, że  pozwoli to na wprowadzenie również i tej postaci do serialu. “Chciałbym, aby mojego ojca grał Dennis Franz. Nadaje się idealnie na ojca Bootha. Mam nadzieję, że tak się stanie.”- powiedział David.

Nathan potwierdza plany wprowadzenia postaci ojca Bootha w późniejszym terminie, dodając: “Nie można przedstawiać zbyt wielu krewnych na raz.”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.