`` bones, kosci, serialkosci, 5 sezon kosci, hart hanson | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Co w sieci piszczy

Już po premierze pierwszego odcinka nowego sezonu Bones. Po bardzo dobrym według większości fanów starcie, w sieci aż huczy od różnych wypowiedzi ludzi związanych z tworzeniem serialu. Najbardziej chętnie jak zwykle wypowiada się główny kreator Kości, czyli Hart Hanson.

Oczywiście pierwszym pytaniem skierowanym do niego we wszystkich wywiadach jest pytanie o związek miedzy głównymi bohaterami. Jak również o różne spekulacje na temat znaczenia halucynacji/snu/opowiadania w finałowym odcinku 4 serii.

„Tak w nadchodzącym sezonie Booth i Brennan będą musieli się zmierzyć z emocjami, które zostały uwolnione w finale poprzedniej serii” odpowiada Hart, a Emily Deschanel potwierdza jego słowa mówiąc o tym jak całą serię bohaterowie będą coraz bardziej świadomi zmieniającej się dynamiki miedzy nimi. Oczywiście w różnych odstępach czasu co spowoduje kolejne ciekawe interakcje.

Hart podkreśla, że najtrudniejszą drogę do przejścia będzie miała nasza hiper racjonalna pani antropolog:
„Temprence w niecodzienny sposób radzi sobie ze swoimi emocjami, jest to bardzo racjonalne używanie mózgu zamiast serca… Ale od początku mówiliśmy, że Brennan tak naprawdę nie jest osobą pozbawioną emocjonalności. Wręcz przeciwnie jest bardzo emocjonalną osobowością, tylko przez swoje doświadczenie życiowe nauczyła się, że łatwiej jest ukrywać wszelkie emocje pod płaszczykiem intelektu i racjonalności i to właśnie musi pokonać, aby nasza dwójka mogła stać się sobie bliższa.”

Na pytanie czy nie jest tak, że po prostu się obawia połączenia BB, bo wtedy serial straciłby tą iskrę i napięcie miedzy nimi odpowiada:
„Po prostu opowiadamy tą historię w najlepszy możliwy dla widzów sposób”

Hart wspomina również, że sprawa dziecka Brennan będzie jeszcze poruszana:
Brennan nie jest jeszcze świadoma tego, że tak naprawdę nie chce dziecka, tylko chce dziecka Booth’a”

W sieci pojawiają się również różne wypowiedzi dotyczące gwiazd goszczących w nadchodzącym sezonie. Po bardzo dobrym występie Cyndi Lauper poprzeczka została podniesiona dosyć wysoko. Oczywiście najbardziej oczekiwana jest wizyta na planie siostry Emily- Zooey Deschanel (planowany jest odcinek świąteczny) oraz cross-over z Lie To Me. Są wielkie nadzieje, ale nic nie jest jeszcze pewne w 100% pozostaje więc czekać i trzymać kciuki.

Na zakończenie warto dodać, że tegoroczne proma mają być jeszcze bardziej ekscytujące. Wiadomo również, że dzięki zapewnieniom stacji FOX o szóstej serii twórcy nie czują presji i pozwalają historii toczyć się swoim rytmem. Miejmy nadzieje, że nie przesadzą ze zwalnianiem tempa…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.