`` Ausiello zdradza, że siostra Emily Deschanel zagra w Bones | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Ausiello zdradza, że siostra Emily Deschanel zagra w Bones

To para na którą fani Bones zawsze czekali. Nie, nie Booth i Brennan – Emily i Zooey. Twórcy serialu prowadzą rozmowy z siostrą Emily Deschanel, aktorką Zooey Deschanel o wystąpieniu w serialu w grudniu.
“Czekaliśmy na możliwość zaproszenia siostry Emily do serialu, ale szybko rozwijająca się kariera Zooey stale stawała nam na drodze.”- mówi Hart Hanson.
Zakładając że tym razem uda ułożyć się plany zdjęć, Hanson życzy sobie by gwiazda tegorocznego “(500) Days of Summer, zagrała krewną Brennan.  “Dwa sezony temu zasugerowaliśmy, że ma ona  kuzynkę w Minnesocie. Bardzo chcielibyśmy przedstawić ją w odcinku świątecznym.”
I co wy na to, fani Bones? Zadowoleni, że siostry Deschanel wreszcie wystąpią razem na małym ekranie?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.