`` Emily Deschanel obiecuje “więcej pocałunków” w Bones | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Emily Deschanel obiecuje “więcej pocałunków” w Bones

Bones, które kochacie powraca.

Po frustrującym finale ostatniego sezonu, Bones wraca w przyszłym miesiącu z ciepłą i słodką premierą, która posiada wymarzoną przez was chemię miedzy Boothem i Bones, razem z wspaniałą komedią zezulców, dobrą tajemnicą i gościnnym występem  Cyndi Lauper.Porozmawialiśmy właśnie z gwiazdami serialu Emily Deschanel, Davidem Boreanazem i Michaelą Conlin, a oni zdradzili nam co nieco o nadchodzącym sezonie…
Umysł Bootha: Po wielkim zamieszaniu z finałową śpiączką w ostatnim sezonie, wielką zagadką jest umysł Bootha. Czy jest on naprawdę sobą? I czy jeśli ma jakieś szczątkowe uczucia do Bones, to czy są one prawdziwe, czy są objawami uszkodzenia mózgu? Emily powiedziała nam: “Booth jest dość zdezorientowany jeśli chodzi o nasze relacje, gdy on się budzi, a to dodaje całkowicie nowy element do naszej relacji.” Albo jak ujmuje to David, w swój nieoceniony sposób: “Największą sprawą wychodzącą z ostatniego sezonu było to, że  mój umysł został “roztrzaskany” i trzeba to naprawić. Te uczucia, które żywię dla niej, myślę że są prawdziwe.” Pssst…no pewnie, że są!
Świat flirtów: Główni bohaterowie chyba nigdy nie pójdą na całość, ale to nie powstrzyma ich od robienia  do siebie maślanych oczu. Jak powiedział nam David Boreanaz: Już nie dbam o rozwiązywanie zagadek morderstw. Dbam już tylko o moją relację z nią. Reszta się po prostu dzieje. Nie dbam już o kości i przestępstwa. Zależy mi wyłącznie na tym, co robimy poza śledztwem.”
Szata czyni człowieka?: W kilku pierwszych spizodach, akcja bardzo skupia się na włączeniu Bootha znowu do pracy, a to dotyczy także ubrania go w jego super-strój. Jak mówi o tym Boreanaz: Nie jestem ubrany na 100 procent, bo nie wiem jak stworzyć ten mój kostium, jakkolwiek to nazwać.  Tak, chodzi o  pasek. O sprzączkę “Cocky”.” Ale nie martwcie się. Jesteśmy pewni, że szybko dopasuje wszystkie elementy.
Yes!: Najlepszy kawałek jaki mamy pochodzi od  boskiej Emily Deschanel, która powiedziała nam: ” Będzie zdecydowanie więcej całowania  (pomiędzy Boothem a Brennan)”.
Hodgela: Inne dobre wieści na ten sezon? Długa separacja Angeli i Hodginsa może się wreszcie zakończyć. Piękna Michaela Conlin powiedziałam nam: “Słyszałam że Jack i Angela będą się wkrótce godzić. Miejmy nadzieję, że to początek drogi do ponownego bycia razem.”
Na koniec: Wybaczcie nam ten apel o Bones, wspaniałym i urzekającym serialu, który  bawił się z jednym i tym samym uczuciem przez tak długo.

Drogi Harcie Hansonie,

Zróbcie to. Po prostu to zróbcie. Stawiamy wam wyzwanie połączenia Bootha i Bones. Słyszeliśmy wymówki, jak to związek  Bootha i Brennan może zabić serial, ale chemia między tymi dwoma postaciami nie skończy się tak szybko. Najlepszymi i najmocniejszymi momemtami tej serii są chwile gdy Booth i Bones są razem, nie kiedy się rozchodzą. Moc ich napiętego i chłodnego partnerstwa zwielokrotni się jeśli wykorzystacie ekscytację ich rzadkich dotyków i  momenty szczerości  do stworzenia skomplikowanego , porządnego związku. Spróbujcie. Może wam się to spodoba. A my to pokochamy.

Z poważaniem, wasi fani.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.