`` Ausiello odpowiada na pytania fanów | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Ausiello odpowiada na pytania fanów

-Czy są jeszcze jakieś plotki odnośnie premiery, o których nie wiemy?

Ausiello: Wiadomo, że wrześniowa akcja tegorocznego sezonu rozpoczyna się pomiędzy okresem czasu 2 tygodnie od operacji Booth’a do 6 miesięcy po niej.
Oraz dowiedziałem się, że magnetyczny rezonans jądrowy (MRI) posiada odpowiedzi na jedne z największych pytań dotyczących serialu.

-Czy Roxie na dobre opuściła plan Bones? Ponieważ Fani mają nadzieje na związek Angeli, ale z Hodgins’em.

Ausiello: Roxie jak na razie nie pojawi się w serialu, przynajmniej tak zapewnia główny kreator Bones- Hart Hanson, który dodaje: „Angela i Hodgins należą do siebie podobnie jak Booth i Brennan- może nawet bardziej. I dojdą do tego, ale to będzie kręta i wyboista droga.”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.