`` Forum FOX’a pełne przecieków! | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Forum FOX’a pełne przecieków!

Dobrze mieć znajomych pracujących na planie Bones oraz w FOX’ie, nie sądzicie? Dzięki nim trochę nieoficjalnych spoilerów ujrzało światło dzienne:

Przede wszystkim, ponoć nie ma wątpliwości, że gdy ta seria dobiegnie końca to…Booth i Brennan będą razem i to w zaangażowanym związku! Seria ma się zakończyć ich ślubem(oby nie!) albo wspólnym dzieckiem.

Cam dostanie się chłopak, ale przed tym Booth jako jej najbliższy przyjaciel stanie się bardzo bliski dla Michelle- będzie dla niej jak ojciec.

Chodzą słuchy, że dotychczasowe promo to dopiero początek! W serialu będzie się działo o wiele więcej i o wiele ciekawiej. Więc nie mamy się martwić, bo najlepsze jeszcze przed nami (oby!). W dodatku FOX zamierza wypuścić jeszcze co najmniej jedno promo i to o wiele mocniejsze od poprzednich!

Naoczny świadek twierdzi, że w którymś z pierwszych odcinków powinien znaleźć się pocałunek BB (z pewnością był kręcony).

Crossover z serialem Lie to me jest pewny w 90 % i ukaże się w okolicach lutego.

Skoro już jesteśmy przy miesiącach, to ponoć w listopadzie nastąpi przełom w relacjach naszej dwójki bohaterów (Może święta będą spędzać razem?!).

Sprawy dotyczące samej promocji, a nie fabuły również mają się ciekawie. David i Emily mieli/mają za zadanie zabawiać nas wszelakimi wywiadami. Najważniejsze magazyny biją się o te wywiady, aby to właśnie ich gazeta była źródłem informacji o serialu. Jednak w tym roku największą pracę wykonała Emily z powodu sytuacji rodzinnej Davida (ciąża żony, a tym samym drugie dziecko) i główny kreator serialu(Hart Hanson) jest z bardzo zadowolony z jej zaangażowania.

Nawiązując do Emily: Jej siostra Zooey Deschanel może pojawić się w gościnnym występie.

Chcecie więcej na temat obsady? Trwają poszukiwania aktora do obsadzenia roli dziadka Booth’a. Najgłośniej jest na temat Alana Aldy i ponoć są na to duże szanse, bo aktor prywatnie jest fanem serialu.

No i na koniec: Odcinek piąty podobno nie okaże się katastrofą, jak sądzi większość spekulacji. Jednak na jego temat nie można wiele od twórców wyciągnąć. Pozostaje tylko czekać i mieć nadzieje, że to prawda.

Dodatkowo nie wiadomo nic na temat innych związków naszych głównych bohaterów oprócz jednej randki Booth’a, która ma być zaraz na początku tegorocznej przygody z serialem.

Osoba udzielająca tych informacji nie może w stu procentach potwierdzić, że Angela nie przerwie celibatu z Booth’em, ale dodaje, że słyszała iż Hodgins i Booth są mimo to „bezpieczni” w tej kwestii.

Wierzyć, nie wierzyć? Podyskutować zawsze warto! (:

źródło: http://www.fox.com/community/

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.