`` Świeże tweety 21.08 | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Świeże tweety 21.08

Wczoraj cała załoga “Kości” kręciła nowe promo, które niedlugo powinno się pojawić w telewizji i w sieci. Wczoraj również Stephen Nathan napisał: “Mali zieloni ludzie przyjechali. Nie moge się doczekac, żeby przeczytać.“. Być może to oznacza wizytę obcych w “Bones”. Z drugiej strony, byłaby to powtórka, przecież w sezonie 2 był już odcinek, w którym znaleziono “obcych”, którzy okazali się ofiarami Grabarza. Foremsicmama z bonesspoilers.blogspot.com opracowała spoilerowe podsumowanie tego, co wiemy o 5 sezonie (po angielsku). Na jutro je przetłumaczę. Póki co, dla znających angielski proszę TUTAJ.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.