`` Bones: David kontra kurczaki | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Bones: David kontra kurczaki

Gwiazda naszego ukochanego serialu David Boreanaz grozi, że użyje swojej władzy jako producenta by uniknąć nakręcenia jednego z zaplanowanych odcinków Bones. Dlaczego? Ponieważ musiałby się zmierzyć swoim największym lękiem… kurczakiem.

Jego reakcja na pomysł głównego kreatora serialu Harta Hansona brzmiała „Chyba żartujesz!”. Niektóre ze scen owego odcinka mają być kręcona na farmie kurczaków. Agent Seeley Booth i jego partnerka Temprence Brennan (Emily Deschanel) mają prowadzić śledztwo w sprawie zbrodni popełnionej właśnie tam. Boreanaz ma nadzieje, że to jest niesmaczny żart, jednak wszystko wskazuje na to, że odcinek dojdzie do skutku.
Po prostu nie zjawię się na planie” twierdzi aktor. „Nienawidzę ptaków, wyzwalają we mnie to co najgorsze. Najbardziej obawiam się kogutów, ale to nie oznacza, że obok kurczaka przejdę spokojnie

Hanson, który planuje zdjęcia na kurzej fermie z Davidem albo bez niego, przyznaje, że pozwolił na to swojej wrednej stronie, aby Boreanaz mógł wyzwolić z niego to co najlepsze. „Pomiędzy Emily (prywatnie aktywistce w walce o prawa zwierząt) nie chcącej wykorzystywania zwierząt i Davidem posiadającym fobię wobec kurczaków, powinno się dziać wiele ciekawego na planie”. Po czym dodaje: „Trzeba mieć odrobinę zabawy z tego wszystkiego”.
Odcinek rozpocznie się od odnalezienie ciała, które wygląda jak półczłowiek/ półkurczak „To jest wstrząsające” mówi HansonNie sądzę, aby ktokolwiek kto zobaczy ten odcinek wrócił do zajadania się drobiem

Emily, która udziela się w organizacji Farm Sanctuary jest veganką od wielu lat. Ma ona nadzieję, że jej zajadający się mięsem partner z planu zjawi się na nim i być może wyciągnie z tego jakieś wnioski. „Jeśli David zamierza jeść drób, to dobrze jakby się dowiedział skąd on pochodzi”. Po czym dodaje: „Jeśli możemy poprzez nasz serial zwrócić uwagę ludzi na ważne sprawy to te kurczaki będą ambasadorami innych ptaków, które żyją w tragicznych warunkach na farmach produkcyjnych.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.