`` Stephen Fry jako prezent na święta?! | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Stephen Fry jako prezent na święta?!

Gordon Gordon Wyatt powraca!

Tak to nie tylko plotka. Według kreatora BONES Harta Hansona, odtwórca roli jakże czarującego psychiatry (Stephen Fry) znów pojawi się gościnnie w serialu.

„Wygląda na to, że Stephen będzie mógł poświęcić nam swój czas, więc będziemy starali się to wykorzystać w 10 odcinku” mówił Hart. „Możliwe, że będzie to w świąteczny odcinek, jeśli tak będzie rzeczywiście to jest to idealny moment na jego powrót.”

Ostatnim razem, gdy Gordon Gordon odwiedził plan BONES poinformował Sweetsa, że któreś z dwójki głównych bohaterów jest świadome swoich uczuć do drugiego. Niestety nie zdradził konkretnie o kim mowa. Pomógł również naszym bohaterom niejako podzielić się ich traumą związaną z nieciekawą przeszłością każdego z nich.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.