`` TJ Thyne: Jack dostanie własny kąt | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.TJ Thyne: Jack dostanie własny kąt

Wracając do sezonu 5 Bones, mamy dużo informacji na temat starego-nowego planu. Wg odtwórcy roli dr Jacka Hodgins’a (TJ Thyne) Laboratorium będzie odświeżone. Przede wszystkim zmieni się ANGELATOR, który zmodernizuje się do płaskiego ekranu i ponoć będzie wyglądać jak efekty z filmu RAPORT MNIEJSZOŚCI.

Ponadto Jack po 5 latach tułania się w holu dostanie swój własny kąt. Przeprowadzi się do miejsca, w którym wcześniej rezydował Zack. Aktor twierdzi, że początkowo nie był przekonany do tego pomysłu: „Wydawało mi się, że Jack nie chciałby zająć miejsca Zakha, ponieważ gdzieś tam w środku jeszcze wierzy, że chłopak wróci do ich teamu. Jednak po tylu latach bez Addy’ego Jack wprowadza się tam wraz ze swoimi robalami i wszystkim innym.”

Dodatkowo TJ zdradza kilka szczegółów na temat lokalizacji zdjęć: „Właśnie kręciliśmy część zdjęć na nowym planie 5 sezonu. Wszystko wygląda świetnie. Zapowiada się równie dobrze- kręciliśmy w trzech lokalizacjach: nad otwartym grobem, w gabinecie oraz na basenie.”

One Response to “TJ Thyne: Jack dostanie własny kąt”

  1. M Says:

    Wyjebiście dużo lat nie było Zack`a w laboratorium. Cały jeden sezon…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.