`` Bones na Comic Con: Co się u diabła dzieje z Bones i Booth’em? | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Bones na Comic Con: Co się u diabła dzieje z Bones i Booth’em?

„Majaki Booth’a się nie liczą!!”
To był wściekły głos kogoś z publiczności podczas, gdy jeden z dziennikarzy (Entertainment Weekly’s William Keck) zapytał się twórcę serialu Harta Hansona o to, czy baraszkowanie pod kołdrą dwójki głównych bohaterów w ostatnim odcinku było nakręcone tylko po to by dać fanom to czego chcieli.

Co niektórzy z publiczności na słowa „baraszkowanie pod kołdrą” wyraziło głośno swoje niezadowolenie z faktu, że w pełnym halucynacji finale spiknięcie się Temprence „Bones” Brennan (Emily Deschanel) i agenta Seeley’a Booth’a (David Boreanaz) było tylko snem. „Nie, taki był plan (od początku), aby właśnie tak się to potoczyło.” Odpowiedział Hart na zarzuty, że został do tego zmuszony pod presją fanów. „Stworzyłem finał z myślą, że będzie niczym list miłosny dla naszych najbardziej lojalnych fanów”. Poważnie?!

Tak, poważnie. Czytajcie dalej:

Co do finału: „Mam nadzieje, że po pewnym czasie finał sezonu 4 będzie bardziej lubiany przez najbardziej oddanych fanów serialu.” Po czym dodaje: „Myślę, ze fani są świadomi swojego głosu niezadowolenia i tego, że słyszałem ten głos.” Przynajmniej Hanson ma poczucie humoru, którego nie traci nawet słysząc od fanów, ze to był “fail-naly”(nie wiesz co znaczy fail? Google ci pomoże, a demotywaory pomogą pojąć :P), a nie finał. Ten, ujmijmy to żart, póki co Harta rozśmiesza (bo jak inaczej ma zareagować), ale dodaje nieco poważnej, że spodziewano się głosów niezadowolenia. Po spotkaniu Emily skomentowała całą sprawę z reakcjami fanów: „Przewidywania bywają zwodnicze”

Powinni czy nie powinni?: Gdy zapytano publiczności, czy chce aby Brennan i Booth byli naprawdę razem w kolejnych sezonach, w odpowiedzi rozległ się olbrzymi aplauz. Do czasu, gdy zapytano się czy chcą, aby BB pozostali tylko partnerami. Wtedy aplauz był jeszcze głośniejszy. Emily zażartowała: „Najwyraźniej tutaj też odbywa się podwójne głosowanie.”

Więc czy będą czy nie będą? To hamletowskie zapytanie nadal pozostaje bez odpowiedzi dla tego związku. „Myślę, że to jest dwoje ludzi, którzy przynależą do siebie” powiedziała Emily. „ Uzupełniają się wzajemnie we wspaniały sposób. Chciałabym zobaczyć ich razem. Jednak wiem, że może być to niebezpieczne, ponieważ nie chcemy stracić tego seksualnego napięcia pomiędzy nimi.”

Powiedziawszy to przyznaje: „Byłoby dziwnie, gdyby Brennan i Booth byli małżeństwem. To zdecydowanie zmieniłoby serial, ale to coś nad czym myślimy ciężko i cały czas. Sama nie wiem. Z przyjemnością zobaczyłabym ich razem, ale ich razem oznaczałoby chyba koniec.”

Po spotkaniu Hart powiedział nam, że ma już plan czy nasza dwójka będzie razem czy nie, ale oczywiście nie zamierza się tą wiedzą dzielić. „Można powiedzieć, że są dopiero szkice” zażartował. Ostateczne chodzi o całą podróż (fabułę), a nie o to jak to się zakończy, prawda?

Gdzie w tym czasie podziewał się David B.?: Jakie zdanie miał na ten temat David? Niestety nie było go z nami, ale dostarczył video, w którym wyjaśnił swoją nieobecność: „ Tak jakby utknąłem w Los Angeles. Moja żona jest w 34 tygodniu ciąży, spodziewamy się drugiego dziecka. To będzie dziewczynka.”

Teasery kolejnego sezonu: Nie jest potwierdzone czy będzie kolejna sex scena w tym sezonie. Zgadujemy, że nie. Hanson jednak powiedział, że mają dodatkowe ujęcia sex-finału i możliwe, że będą kiedyś dodane do wydania DVD. Wiemy natomiast, że następny sezon rozpocznie się 6 tygodni po tym, gdy Booth obudził się w szpitalu i po powrocie Brennan z wyprawy do Gwatemali. Wiemy również, że macierzyństwo Bones póki co jest w zawieszeniu oraz, że Booth będzie miał problemy odróżnieniem snu od jawy.

Dodatkowo w kolejnym sezonie z pewnością wystąpi gwiazda muzyczna Cindy Lauper, która zagra medium zamieszane w jedną ze spraw. Oczywiście będzie miała swoje poglądy dotyczące naszych partnerów.(„Taaa, będzie mnie widzieć z odpowiednim mężczyzną u boku” droczy się z fanami Emily). I tak, pomysł obsadzenia Lauper przyszedł twórcą do głowy po tym jak Emily zaśpiewała w jednym z odcinków jej piosenkę, hit lat 80tych: Girls Just Wanna Heve Fun. „To spowodowało, że Cindy skontaktowała się z nami i powiedziała, że z chęcią stała by się częścią serialu. Zagra w otwarciu sezonu 5, już 17 września.” Poinformował nas Hanson.

Pozwólmy dyskusji trwać, jak wy sądzicie, czy BB powinni być naprawdę razem czy nie?

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.