`` David Boreanaz mówi o 4 sezonie Kości. | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.David Boreanaz mówi o 4 sezonie Kości.

“Ekipa “Kości” spędzi trzy tygodnie w Anglii, kręcąc dwuczęściowy odcinek, w którym Brennan i Booth pomagają Scotland Yardowi rozwiązać zagadkę pływającego w Tamizie ciała” – powiedział we wtorek David Boreanaz na pierwszej konferencji Festiwalu Telewizji w Monte-Carlo. Powiedział, że zdjęcia zostaną zrealizowane w Londynie i Oksfordzie, gdzie Brennan została zaproszona, by wygłosić przemówienie. Boreanaz napomknął, że jest to nieprawdopodobne, żeby Booth i Brennan przeszli do porządku dziennego nad ich pocałunkiem w 3 sezonie, więc może dojść do zbliżenia między nimi w nadchodzących odcinkach. “Oczywiście to jest czwarty sezon i musimy doprowadzić do tego, że grane przez nas postacie się do siebie zbliżyły – powiedział Boreanaz. Sezon czwarty będzie nakręcony z odrobiną fantazji, po trosze będzie to film noir. Mamy zamiar rozciągnąć nagiąć granice postaci, a także będą wprowadzone kobiece postacie, które spowodują zamieszanie.

Boreanaz powiedział, że planuje wyreżyserować przynajmniej jeden odcinek i ma nadzieję, że będą też inne wyjazdowe” odcinki poza tym do Londynu. „Z wielką chęcią zobaczyłbym ich w innych miejscach. Zabawne było otoczenie Bootha angielskim humorem i obserwowanie, co się stanie. Marzę o tym, żeby zobaczyć ich w Japonii” – powiedział.

Fakt, że Booth wciąż ewoluuje motywuje Boreanaza. „Cieszy mnie i bawi odgrywanie tej postaci, wciąż pracuję też nad jej rozwojem. Sceny z analizami DNA i nauka nudzą mnie. Dla mnie wszystko kręci się wokół relacji między postaciami i dopasowywaniem charakterów.

David wniósł wiele życiowego doświadczenia do postaci Bootha, wliczając w to gustowanie w ciekawych skarpetkach i rekwizytach, na które natrafia w prawdziwym życiu.

Dumny ojciec sześciolatka, utrzymuje się w formie dzięki grze w hokeja i jeżdżeniu na rowerze. Dla niego kluczem do sukcesu jest szczęście. „Gdzie zamierzam być za 10 lat? Tam, gdzie zamierzałem być 10 lat temu – zadowolony i szczęśliwy. Jeśli jesteś szczęśliwy i zadowolony, wtedy wszystko jest w porządku”.

One Response to “David Boreanaz mówi o 4 sezonie Kości.”

  1. Minority8D Says:

    Nareszcie, coś się będzie działo między B&B. Tylko te nowe postacie kobiece mnie przerażają….Niech tylko któraś spróbuje się zbliżyć do Booth’a! On jest Brennan:)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.