`` Spoilery Ausiello | Bones Fansite - Strona fanów serialu "Kości"

O serialu...

Kości (ang. Bones) - amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Serial pojawił się na antenie w 2005 roku. Do teraz powstało 59 odcinków. 3 września rozpocznie się emisja 4 serii.

Fabuła...

Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Dr. Brennan bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne.Spoilery Ausiello

Mari:  Jakieś newsy o Kościach? Czy brat Bootha jeszcze wróci

Wpadliśmy dzisiaj w czasie Paley Center na Brendana, który nam powiedział: “Z tego co wiem, wrócę jeszcze do serialu, nie wiem tylko na ile odcinków i co się będzie działo z moim bohaterem. Producenci zapowiedzieli mi już, ze nie mam się spodziewać żadnej obszernej roli w tym sezonie”.

Skoro Booth wciąż jest w szpitalu, może Jared znowu powinien zająć się Brennan? I zwalić ją z nóg? “Myślę, że Jared miałby u niej szanse, w końcu całkiem przystojny z niego koleś,”zażartował Fehr, “jednak ostatecznie wszystko kręci się wokół Brennan i Bootha.”

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

http://www.kredyciak.pl/

custom essay

  • There are manifold influences and accounts in my life primarily, when I locate custom essay furtively. The useful one is that primarily I haven�t devastating talent to pen various huge functions. It is reform for me purely to locate the exceptional service. My relevant ordered functions are not punk and specifically without necessary flaws, which can foreclose sequels of my reliable study.